17 komentāri

22 gadus vecais afrikānis Kevins Dilans Feunangs jau pusgadu dzīvo Rīgā. Dziedātājs studē ekonomiku un papildus tam vēlas būt pirmais, kurš iepazīstina Latviju ar afrikāņu mūziku.

Latvijā Kevins nokļuvis, jo skatījies internetā sev piemērotas vietas studēšanai. Izlasot par ”RTU”, sapratis, ka tā ir lieliska augstskola. Universitātē iespējams iegūt labu izglītību un cenas nav tik augstas kā Amerikā un Anglijā.

Rīgas ”X Faktora” atlases zvaigzne – Kevins no Centrālās Āfrikas

Dziedātājs ar mūziku sācis nodarboties bērnībā. Jau trīspadsmit gadu vecumā Kevins rakstījis dziesmas, bet nu sapņo iepazīstināt Latviju ar afrikāņu kultūru.

Pirms uzsākt dziedāt mūziķis skaidroja savu dziesmas izvēli, uzsverot, ka pasaulē ir ļoti daudz rasistu, gan “melnie”, gan “baltie”.

Pēc reģionālās atlases Kevins internetā redzēja vairākus rasistiskus komentārus, kuri bija veltīti viņam, tādējādi viņš izlēma nākamajā šova kārtā izpildīt Boba Mārleja dziesmu ”Redemption song”. Tas ir veids, kā pateikt, ka visi esam vienādi, neviens nav atšķirīgs.

Izskanot pēdējiem dziesmas akordiem, Marats Ogļezņevs paziņoja, ka viņam patika uzstāšanās, Kevins labi iznesis ziņojumu.

Reinis Sējāns neslēpa, ka cer, ka drīzumā nevienam nevajadzēs domāt par rasismu. Viesim no Āfrikas izdevies nodot citādu ziņojumu, stāstu, neraksturīgu vietējiem dziedātājiem.

Arī Intars Busulis pamanīja, ka Kevinam rūp tas, par ko viņš dzied, ka dzīvē ir bijis sāpināts.

Kevina uzstāšanās saņēma četrus – JĀ.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!