Apsveicam! ”Baritonu” simpātiskais ugunsdzēsējs apbalvots par priekšzīmīgu dienestu

0 Komentāru
Apsveicam! ”Baritonu” simpātiskais ugunsdzēsējs apbalvots par priekšzīmīgu dienestu
INSTAGRAM

Grupas ”Baritoni” dalībnieki pēdējā laikā ir dikti aizņemti – numuru gatavošana ”X Faktoram”, tievēšanas izaicinājums un regulāra vingrošana. Taču tā visa starpā zēni pamanās veikt vēl citus varoņdarbus – Artūrs Puncuļs nupat saņēmis pateicību par priekšzīmīgu dienestu.

Artūrs, kurš tievēšanas izaicinājumu uzsāka kā slaidākais no ”Baritoniem”, aizkulisēs dāmu aprindās neoficiāli tiek dēvēts pat iekārojamāko ”Baritonu”. Un kā nu ne – Artūrs ir ne tikai lieliskas balss īpašnieks, bet ikdienā rosās cienījamajā ugunsdzēsēja profesijā.

Turklāt savus darba pienākumus viņš veic tikpat augstā līmenī kā uzstājas ”X Faktorā”. To apliecina fakts, ka puisis nupat saņēmis pateicību par priekšzīmīgu dienestu.

Ar grupas biedru lepojas arī pārējie ”Baritoni”, kuri jauko vēsti publiskojuši savās sociālo tīklu lapās. Prieku par priekšzīmīgo puisi pauž arī fani, kuri attēlu apber ar ”patīk” sirsniņām.

Sveicēju pulkam pievienojas arī Skaties.lv.

Noklausies arī, kā Artūrs dzied un noskaidro, kā viņam klājas ar ”sešpakas” iegūšanu! ”Baritonu” aktuālākos jaunumus meklē TE!

0 Komentāru