2 komentāri
Apskati rezultātu! Dziedātāja Līga Reņģe izaicina sevi un 40 dienās uzšuj 40 kleitas!
PUBLICITĀTES FOTO

Šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Līga Reņģe nereti sevi izaicina, lai redzētu savu spēju robežas. Pēdējās 40 dienas mūziķe ļāvusies sievišķīgam izaicinājumam un uzšuvusi 40 kleitas. Kleitas ir ne tikai veids, kā izrādīt dizaineres un šūšanas talantu, bet arī sajusties skaistai.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Līga priecājas, ka izaicinājuma laikā veiksmīgi izdevies koncentrēt uzmanību vienā virzienā.

”X Faktorā” iepazītā Līga Reņģe izaicina sevi sievišķīgā ”maratonā” – 40 dienās uzšūt 40 kleitas!

”X Faktora” pretendente Līga Reņģe par dzīvi Īrijā, sapņiem un atgriešanos dzimtenē

”Bieži mēdzu būt haotiska, jo galvu piepilda tūkstošiem ideju un kā likums – par dažādām tēmām. Šoreiz nācās mācīties nedomāt par neko citu, izņemot kleitas,” priecājas Līga.

Līga stāsta, ka dzirdējusi par dažādiem divu un četru nedēļu izaicinājumiem, kuros sola dzīves paradumu pārmaiņas.

Mūziķei tas būtu bijis par maz, jo tikai ap divdesmito dienu iestājas pilnīgs spēku un ideju izsīkums un tikai tad sākas patiesā cīņa pašam ar sevi.

”Katru dienu izdomāt jaunu tērpu nav viegls uzdevums. Sākumā bija pavisam grūti, taču ap otro nedēļu jau biju atradusi vieglāko veidu – sākumā izdomājot tēmu. Pats sarežģītākais gan bija fotosesijas,” atceras Līga.

Bija jāizdomā, kā uzkrāsoties, jāizdomā un jāsarunā vietas, lietas, aksesuāri, kas spētu konkrētās dienas kleitu parādīt tieši tā, kā mūziķe iztēlojās. Tas viss bija jāpaspēj publiskot pirms pusnakts!

”Dažas reizes likās, ka nepaspēšu. Un tad nākamās dienas rītā saņēmu jautrus zvanus – kāpēc tu mani tā moki, nevarēju iet gulēt, jo gaidīju nākamo sēriju! Tā nu bija izveidojies jauns nosaukums – Līgas kleitu seriāls,” smejas Līga.

Līga bija pārsteigta, cik atvērti un pretimnākoši ir cilvēki. Neviens neatteica jautājumiem – vai drīkst fotogrāfijām izmantot zirgus, automašīnu un kuģīti?!

”No procesa ieguvu pāris atziņas – esmu ļoti mīlēta! Ja esi nolēmis kaut ko uzsākt, turi ap sevi tikai tos cilvēkus, kas tevi emocionāli atbalsta un izslēdz, vismaz uz sākuma periodu, no savas dzīves tos, kuru viedoklis nav konstruktīvs, bet nosodošs.

Ja ar entuziasmu dari vienu lietu katru dienu – tu ar laiku kļūsi speciālists konkrētajā jomā,” iemantotās atziņas atklāj Līga.

Līga sev pierādījusi, ka var izdarīt daudz un nepadoties! Ka viņas mīlestība pret šūšanu un kvalitāte nav zudusi, bet tikai augusi.

Izaicinājums bijis vajadzīgs, lai saprastu, vai pievērsties atkal šūšanai, un atbilde ir – JĀ, bet tikai apvienojumā ar mūziķa profesiju.

”X Faktora” pretendente Līga Reņģe gada laikā zaudējusi 19 kilogramus liekā svara