Apmeklē ”Staro Rīga – Staro X Faktors” un satiec savas iemīļotās šova zvaigznes!

2 komentāri
Apmeklē ”Staro Rīga – Staro X Faktors” un satiec savas iemīļotās šova zvaigznes!
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Gaismas festivāla ”Staro Rīga” laikā ikviens aicināts izbaudīt Latvijas vērienīgākā šova ”X Faktors” īpašo atmosfēru interaktīvajā aktivitātē ”Staro Rīga – Staro X Faktors”. Tā ir tava iespēja klātienē satikt šova zvaigznes.

”Staro Rīga – Staro X Faktors” ietvaros 18. novembrī 19.00 Rīgas cirka teritorijā būs iespēja ne tikai vērot ”X Faktora” interaktīvo aktivitāti, bet arī satikt šova zvaigznes.

Pasākumā viesosies Kattie, Anna Ušakova, Laima Dimanta, Signe un Jānis, ”Baritoni” un ”Carnelian”.

“X Faktora” dalībnieki apvienojas patriotiskā kopdziesmā!

Ikvienam būs iespēja ne tikai redzēt klātienē šova zvaigznes, bet arī saņemt autogrāfus, fotografēties ar saviem iemīļotākajiem šova dalībniekiem.

Interaktīvā aktivitāte piedāvās iespēju ikvienam šova skatītājam un interesantam iejusties žūrijas ādā un izlemt ”X Faktora” atlases dalībnieku likteņus.

Aktivitāte ”Staro Rīga – Staro X Faktors” norisināsies no 16. līdz 19. novembrim laika posmā no plkst. 17.00 līdz 23.00 Rīgas Cirka pagalmā (Merķeļa ielā 4, ieeja no Alfrēda Kalniņa ielas).

Katru aktivitātes dienu norisināsies konkurss, kur būs iespējams laimēt arī šova unikālo dāvanu komplektu – ”Words of Latvian” džemperus, ”Piparmētra” krūzes ar īpašo šova motīvu un biļetes ”X Faktora” fināla sēriju tiešraidēm.

Nepalaid garām iespēju satikt ”X Faktora” zvaigznes!

Vēlies vērot koncertu klātienē? Iegādājies biļetes ŠEIT!

2 komentāri