Annija Krūmiņa: Sāku sevi iemīlēt, saprazdama, ka esmu perfekta tieši tāpēc, ka ne viss manī ir perfekts!
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktorā” iepazītā Annija Krūmiņa neatkarīgi no dzīves grūtībām, pārvietošanos ratiņkrēslā, ir atradusi gan mīlestību, gan iemīlējusi sevi. Jauniete bauda dzīvi, cik vien spēj. Skaistule uzskata, ka ikviena sieviete ir kā unikāla puķe.

Annija sociālajos tīklos publisko fotogrāfijas un dažādus uzmundrinošus tekstus, kuri daudziem liek pārvērtēt dzīvi, uzskatus un paskatīties uz visu no citas šķautnes.

Skaistule paziņo, ka vairāk par visu citos ciena atklātību, tāpēc arī pati nebaidās dalīties ar pieredzi, grūtībām ceļā uz sevis iemīlēšanu un apziņu, ka ir perfekta, tieši tāda, kāda ir.

”X Faktora” pretendente Annija Krūmiņa pamet parabobsleju un gatavojas kāzām

”Vairāk nekā pirms pieciem gadiem, vērodama sevi spogulī, es bieži raudāju. Tur neredzēju sevi, es redzēju ratus, manu sadragāto un rētām noklāto ķermeni,” Annija raksta sociālajos tīklos.

Kad kāds vēlējās viņu nofotografēt, viņa teica, lai fotografē, bet tikai līdz pusei, kadrā neiekļaujot ratus.

Annija atceras, ka ienīdusi katru rītu, kad, atverot acis, ieraudzījusi ratiņkrēslu. Līdz ar to ienīdusi pati sevi.

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

”Kādā brīdī notika ”klikšķis”, kas lika saprast, cik ļoti darīju sev pāri, domādama, ka tagad priekšplānā ir rati, nevis es. Sāku sevi iemīlēt, saprazdama, ka esmu perfekta tieši tāpēc, ka ne viss manī ir perfekts!” tā Annija.

 

View this post on Instagram

 

Girl, You are the most beautiful and unique flower in the world! ❤️? Vairāk par visu es cienu atklātību, tādēļ nebaidos dalīties ar savu pieredzi, savām grūtībām ceļā uz sevis mīlēšanu un apziņu, ka esmu perfekta tieši tāda, kāda esmu. ? Vairāk kā piecus gadus atpakaļ, vērodama sevi spogulī, es bieži raudāju. Es tur neredzēju sevi, es redzēju ratus, manu sadragāto un rētām noklāto ķermeni. ?Kad kāds vēlējās uzņemt bildi ar mani, es teicu, lai fotogrāfē tikai līdz pusei ķermeņa, kadrā neiekļaujot ratus. ? Atceors, kā ienīdu katru rītu, kad atverot acis ieraudzīju ratiņkrēslu, līdz ar to ienīstot sevi.. ❤️ Kādā brīdī notika ”klikšķis”, kas man lika saprast, cik ļoti darīju sev pāri, domādama, ka tagad priekšplānā ir rati, nevis es. ❤️ Es sevi sāku iemīlēt, saprazdama, ka esmu perfekta tieši tāpēc, ka ne viss manī ir perfekts! ❤️Iemīlot to, ko visvairāk ienīdu, es uzdrīkstējos parādīt sev, ka esmu skaista, ka rati man nav atņēmuši sievišķību, trauslumu uz ”ziedētprieku”! ? Meitenes, Mēs visas esam pašas skaistākās un brīnišķīgākās puķes zemes virsū! Mums tikai sevi jāmīl, nedrīkstam slēpties no saules aiz melnajiem mākoņiem, jāparūpējas, lai mūsu galva vienmēr būtu vērsta pret sauli, visas ēnas un zemes dubļus atstājot aiz sava redzes loka, lai mēs plauktu un ziedētu. Mīlestība liek ziedēt. Pirmkārt, Mīli sevi! ❤️ #inspiresomeonetoday #lifeisbeautiful #loveisanswer

A post shared by Annija Krūmiņa (@annija.krumina) on

Iemīlot to, ko visvairāk ienīda, Annija uzdrīkstējās parādīt sev, ka ir skaista, ka rati nav atņēmuši sievišķību, trauslumu un ”ziedēt prieku”.

”Meitenes, mēs visas esam pašas skaistākās un brīnišķīgākās puķes zemes virsū! Mums tikai sevi jāmīl, nedrīkstam slēpties no saules aiz melnajiem mākoņiem.

Mums jāparūpējas, lai mūsu galvas vienmēr būtu vērstas pret sauli, visas ēnas un zemes dubļus jāatstāj aiz redzesloka, lai mēs plauktu un ziedētu. Mīlestība liek ziedēt. Pirmkārt, mīliet sevi!” ierakstu nobeidz Annija.