36 komentāri

Aijas Auškāpas komandas dalībniece Anna Krista Ostrovska no Aizkraukles “X Faktora” trešajā tiešraidē uz skatuves kāpa ar Raimonda Paula leģendāro dziesmu “Laternu stundā”.

Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā dziedāt latviski Annai Kristai Ostrovskai bijis liels prieks.

”Es ceru, ka cilvēki novērtēs, kā es dziedu dziesmas un izpildu arī latviešu valodā, ka cilvēkiem patiks,” mēģinājumā izteicās jaunā dziedātāja.

Pēc dziesmas noklausīšanās Reinis Sējāns bija viegli samulsis un Annai Kristai un viņas mentorei paziņoja: ”Jūs būtībā ”uzpirkāt publiku”. Easy, tā teikt.”

Tomēr viņš nebaidījās atzīt, ka dziesmā Anna Krista neko jaunu nav ielikusi: ”Tā skanēja solīdi – tā, kā tai būtu jāskan”. Un 24 gadus vecā dziedātāja pārāk ticami iejuties dziesmas oldskūlā.

TOP komentāri

 • Annas Kristas fans
  +22 +18 -4

  Annas Kristas fans

  Mīļie x-faktora experti, īstie un viltus RG, Eži, un citi zvēri! Sveiciens mūsu mīļās Latvijas dzimšanas dienā! Lai miers uz zemes un cilvēkiem labs prāts! Priekā!
 • Ideāliste

  Ideāliste

  Meitenes, turaties un ejat uz saviem mērķiem! Pasaule patiešām pilna ar cilvēkiem, kuri paši nav sasnieguši tieši NEKO un viņus māc smaga skaudība par tiem, kas iet un dara. Neviens nav ideāls, šovs ir tikai ceļš uz katra dalībnieka muzikālo attīstību. Ja mēs iemācītos paklusēt, ja nevaram pateikt ko labu...un kādreiz atrast arī labos vārdus, pat, ja tas par kādu sīkumiņu pateikts...
 • Īstais RG
  +22 +16 -6

  Īstais RG

  Lai nu kā, bet žūrijas vērtējumam un telefonbalsojumam nav nozīmes, jo visu nosaku es. Es esmu šī showa karalis!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!