”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska gan kosmētikas, gan apģērba izvēlē priekšroku dod vienkāršībai. Dziedātājai nav vajadzīgs dārgu zīmolu apģērbs vai bieza kosmētikas kārta, lai justos labi.

7 komentāri

7 komentāri

 • Madeira

  Madeira

  Viņa ir malacis ka ir tāda kāda ir, un. Par to cilvēki mīlēs vairāk.
 • RG

  RG

  Pirmā vai ne-pirmā pieredze, bet Anna nespēj mani uzrunāt nedz ar priekšnesumiem, nedz ar ārpus šova aktivitātēm. ;)
  • To RG

   To RG

   Vispār skatos,ka Tev,cilvēkam,grūta dzīve. Visu laiku jāseko Annas dzīvei. Nu nav miera.
   Manuprāt,forši,ka jaunieši ir gatavi izaicinājumiem, nes sevī prieku un azartu! Lai visiem veicas! Žēl tikai,ka atsevišķi indivīdi nav apmierināti ar savu dzīvi un ķengā citus!
 • kārlis

  kārlis

  Acis gan varēja uzlikt uz tiešraidi. Galīgi neizteiksmīga seja.
 • andis

  andis

  Nebija jau nekādas vainas dziedātājai Annai Kristai, bet XFaktorā notiek jauno mākslinieku meklēšana. Arī Annai nav paktors pirmā pieredze uz skatuves, tā kā šis nav Viņas pasākums. Viņai nav svarīgi apģērbu vai kosmētikas trendi, bet mēģina vēlreiz iegūt popularitāti uz skatuves - līdz šim nesekmīgi. Tikko aizgāja Pāvels, bet ar tādu pašu bagāžu. Un Diāna jau ir "izstaigājusies" pa vairākiem citu valstu paktoriem, bet ar nesekmīgu iznākumu.
  LV paktors ir reklāmas raidījums Aijas producentu kompānijai, nevis jaunu mākslinieku meklēšanai. Nu jau ceru, ka par dažiem nenāksies uzzināt arī šādus mērķis, bet domāju, ka atklājumi nāks vēl gaismā uz priekšu daudz.
  • !!!

   !!!

   Ārzemēs xfaktorā piedalās dziedātāji, kas ir atpazīstami un tas ir reklāmas šovs viņiem! Neredzu iemeslu nepiedalīties ja dziedātājam līdz šim vēl nav sanācis citā veidā izsisties! Un cik tad Latvijā mums vispàr tie dziedàtāji ir? Nākošgad nāks tie paši, kas netika pagājušajās sezonās!
   • andis

    andis

    Par ārzemēm, kas izveidoja XFaktoru ir savādāki dalības noteikumi. Vismaz ar LV tik ļoti nav līdzīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!