Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

7 komentāri
Anna Krista Ostrovska par vienkāršību skaistumkopšanā un iepirkšanās paradumiem
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska gan kosmētikas, gan apģērba izvēlē priekšroku dod vienkāršībai. Dziedātājai nav vajadzīgs dārgu zīmolu apģērbs vai bieza kosmētikas kārta, lai justos labi.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Anna stāsta, ka viņai nav nepieciešami pieaudzēti mati, nagi, skropstas, lai viņa apzinātos, ka ir skaista.

”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska sevi sauc par spītīgu un pārlieku emocionālu

Dziedātāja var izmantot mitrinošu krēmu, lūpu balzamu, un ar to būs gana! Anna sevi sauc par vienkāršu cilvēku, tāpēc arī skaistumkopšanā izvēlas vienkāršību.

”Ikdienā praktiski neizmantoju kosmētiku, bet, ja eju uz pasākumiem, tad gan uzkrāsojos, tomēr nepārspīlēju, man nevajag neko daudz,” smaida Anna Krista.

Šova dalībniece no mājas nevar iziet, ja nav iztīrīti zobi, pat dodoties ciemos un aizmirstot mājās zobu birsti, viņa kaut ar pirkstu, bet centīsies radīt svaigumu mutē.

”Man nav būtiski, uzkrāsot skropstas, lietot tonālo krēmu, galvenais ir zobi, ja nav iespēja iztīrīt zobus, mani pārņem diskomforts,” tā Anna Krista.

Arī matu kopšanā Anna ir vienkārša, dziedātāja izmazgā matus ar šampūnu un ļauj tiem pašiem izžūt. Ja jāiet uz lielākiem pasākumiem, tad mati tiek ieveidoti, bet ikdienā dziedātāja dod galvasrotai brīvu vaļu.

Kā jau visām dāmām arī Annai Kristai patīk iepirkties, dziedātāja nevērtē apģērbu pēc zīmola, viņa var iepirkties arī ”humpalās” vai tirgū, galvenais, lai apģērbs viņai patīk.

”Man patīk tumšu krāsu apģērbs, bet viss atkarīgs no garastāvokļa. Bija laiks, kad pirku sarkanas drēbes, bija laiks, kad nespēju paiet garām dzeltenām drēbēm, apskatīju tās, bet nekad nepirku. Veikalos vados pēc sajūtām, kur kājas nes – tur eju,” smejas Anna Krista.

Nereti gadās, ka Anna dodas uz veikalu iegādāties ko konkrētu, bet jau veikalā izdomā miljoniem iemeslu, kāpēc citas lietas vajadzīgas vairāk nekā tās, pēc kurām viņa nākusi.

”Nekad nav tā, ka nopērku apģērbu un nevelku pēc tam. Vienmēr cenšos atrast veidus kā sakombinēt, lai nebūtu velts pirkums. Ja tas neizdodas, atdodu vecākiem un viņi nodod labdarībai, ārā neko nemetu,” nobeidz Anna Krista.

Dziedātāja domā, ka, mūsdienu ārišķīgajā pasaulē, palikt vienkāršam un nesamākslotam ir daudz grūtāk nekā ļauties dažādiem modes ”trendiem”.

TOP komentāri

 • andis

  andis

  Nebija jau nekādas vainas dziedātājai Annai Kristai, bet XFaktorā notiek jauno mākslinieku meklēšana. Arī Annai nav paktors pirmā pieredze uz skatuves, tā kā šis nav Viņas pasākums. Viņai nav svarīgi apģērbu vai kosmētikas trendi, bet mēģina vēlreiz iegūt popularitāti uz skatuves - līdz šim nesekmīgi. Tikko aizgāja Pāvels, bet ar tādu pašu bagāžu. Un Diāna jau ir "izstaigājusies" pa vairākiem citu valstu paktoriem, bet ar nesekmīgu iznākumu.
  LV paktors ir reklāmas raidījums Aijas producentu kompānijai, nevis jaunu mākslinieku meklēšanai. Nu jau ceru, ka par dažiem nenāksies uzzināt arī šādus mērķis, bet domāju, ka atklājumi nāks vēl gaismā uz priekšu daudz.
 • kārlis
 • RG
  +8 +5 -3

  RG

  Pirmā vai ne-pirmā pieredze, bet Anna nespēj mani uzrunāt nedz ar priekšnesumiem, nedz ar ārpus šova aktivitātēm. ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!