Anna Krista Ostrovska no ”X Faktora” tiešraidēm atpūšas, spēlējot “beer pong”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

20 komentāri
Anna Krista Ostrovska no ”X Faktora” tiešraidēm atpūšas, spēlējot “beer pong”
OKSANA DŽADANA, F64

“X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska laiku pavada gatavojoties šova koncertiem, kā arī, spēlējot “beer pong”, ko sauc par veidu, kā “atslēgt” domas no problēmām, negācijām un vienkārši atpūsties.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Anna Krista stāsta, ka nopietni ar “beer pong” aizrāvusies vasarā – “Alus festivāla” laikā. Annas mīļotais vairākus gadus spēlē šo spēli un tas iedvesmojis arī dziedātāju pamēģināt.

Anna Krista Ostrovska par vienkāršību skaistumkopšanā un iepirkšanās paradumiem

“Draugam sākumā bija cits komandas biedrs, bet drīz vien es “nozagu” šo vietu un mēs sākām sacensībās spēlēt kopā. Protams, reizēm pamainām komandas biedrus, profilaksei,” smejas Anna Krista.

Anna Krista atklāj, ka piedalās arī solo turnīros un spēlēt vienai viņai padodas labāk. Mūziķe to izskaidro, sakot, ka spēlējot vienai – ir divas bumbiņas, tātad, divas iespējas trāpīt glāzē, bet, spēlējot komandā – ir tikai viena bumbiņa.

Spēlējot solo, ja pirmo bumbiņu neizdodas trāpīt glāzē, dziedātāja jūt, kā bumbiņa lido, kā labāk mest, cik daudz spēka pielietot, tas rada papildus iespēju trāpīt. Nu dziedātāja mācas spēlēt komandā tikpat labi, kā solo, bet viss nāk ar praksi.

“Pirmajā solo turnīrā piedalījos pirms diviem vai trim mēnešiem un 22 cilvēku konkurencē ieguvu otro vietu. Čempionātā man labi veicās, kā metu – tā glāzē, kā metu – tā glāzē, finālā mazliet pietrūka,” smaida Anna Krista.

”X Faktora” dalībniece Anna Krista Ostrovska sevi sauc par spītīgu un pārlieku emocionālu

“X Faktora” dalībniece stāsta, ka turnīri ir par maksu un ar naudas balvām. Turnīrus pārsvarā rīko apvienība “Jenoti”, kurā apvienojušies daudzi spēles fani, apvienības biedrs ir arī Anna Krista.

Vasarā notika arī pirmais, lielais Latvijas čempionāts, kurā piedalījās 68 komandas, pasākums bija labi apmeklēts, uzstājās grupas, bija dejotāji, kā jau lielam čempionātam piedienas!

“Esam arī mājās nopirkuši “beer pong” galdu un bieži vien spēlēju kopā ar draugu, vienkārši, lai atpūstos. Mani ļoti atslābina spēle, “atslēdzu” domāšanu, pārdzīvojumus un vienkārši atpūšos. Tas atslābina, uzlādē un atkal esmu gatava darboties. “Beer pong” ir mana meditācija,” tā Anna Krista.

Protams, spēlējot turnīros, ne visās spēlēs izdodas saglabāt mieru, nosvērtību, ja spēle ir līdzvērtīga, tad parādās stress, kā nekā gribas iekļūt nākamajā kārtā.

Annu Kristu nekas bez dziedāšanas neaizrauj tik ļoti kā šī spēle, apciemojot vecākus, viņa mājās trenējās, mētājot bumbiņu alus glazēs un priecājas, ja izdodas trāpīt.

Annas Kristas Ostrovskas uzstāšanās otrajā tiešraidē!

“Daudzi to nezina, bet ballīšu “beer pong” no sacensību “beer pong” atšķiras ar to, ka sacensībās glāzēs ir ūdens, ne alus. Rīgā ir tikai viena vieta, kur sacensībās glazēs lej alu, citur ir ūdens. Blakus spēlētājiem tiek nolikti alus kausi, vadoties pēc noteikumiem, kad bumbiņa ir iemesta trīs glazēs, vienai alus glāzei ir jābūt izdzertai. Tas nenozīmē, ka man jādzer, to var izdarīt komandas biedrs,” atšķirības starp spēlēm atklāj Anna Krista.

Dziedātāja stāsta, ka daudzi spēlē, dzerot antibiotikas, citiem ir traumas un nevar dzert rūgstošu alkoholu, dzeršana nav obligāta spēles sastāvdaļa.

Anna Krista prot par sevi pasmieties, tāpēc nejuta nekādu uztraukumu savā pirmajā spēlē, viņai arī tagad ir dienas, kad spēle iet no rokas un dienas, kad neviens metiens nav precīzs.

“Parasti sevi nenoskaņoju uz panākumiem, tas palīdz nepārdzīvot, ja neizdodas. Ja teiktu sev, ka viss man izdosies, visu sasniegšu un tad neizdotos, es pārdzīvotu, bet nu mierīgi varu teikt – es tak teicu! Tāda nostāja man ir pirms koncertiem, čempionātiem, arī pašā dzīvē – necenšos sevi “sagruzīt”, daru cik labi varu un pārējais jau nav atkarīgs no manis,” nobeidz Anna Krista.

20 komentāri