13. oktobra vakarā vērojām šova ”X Faktors” pirmo ”krēslu izaicinājumu”, kurā savu komandu nokomplektēja mūzikas eksperte Aija Auškāpa. Aija izvēlējās – Annu Kristu Ostrovsku, Diānu Paško un Elīnu Evelīnu Jansoni. Ko dziedātājas domā par saviem panākumiem?

4 komentāri

4 komentāri

 • Uldis Zviedrans

  Uldis Zviedrans

  Da aizvāciet to jobano x faktoru no feisbuk.....zajebala jau tas stulbas sejas skatities
 • Diana Jefimova
 • saule

  saule

  Skatoties vakardienas raidījumu ar izbalsošanu,sapratu,ka tas nebūs vakars,kas nesīs prieku par to,ko redzu un dzirdu,bet drīzāk otrādi.Kāpēc televīzijā tas jāuztaisa par nežēlīgu pasākumu,kur dalībniekiem,kuriem jau tā visticamāk ir stress,ka var tikt izbalsots,vēl skatītāji cits pār citu kliedz,kuru izbalsot.Skatoties TV tas izskatās un izklausās vienkārši drausmīgi.Šajā sezonā par Sējānu,Intaru un Maratu neko sliktu nevar teikt,bet kas ir Aija???Viņai ir muzikālā izglītība,ka viņa var kritizēt? Tas,ka viņa kādā grupā organizē koncertus,nenozīmē,ka ir zinoša mūzikas jomā.
 • ...

  ...

  Sveiki cien. X Faktors komanda!
  Es nedaudz palasīju cilveku komentarus dažādos portālos un tiešām jabrīnās par Jūsu šova loģiku Jūs darat visu lai šovu skatītos pēc iepsējas mazāk cilvēku! Žurījā Aija? Cilveks kur atpazistamibu Jūs audzējat ar šova palidzibu. priekškam? Uztaisat vēl vienu ''Fabrika'' palaižat tur... ok lai cik man personigi kopā ar Aiju nepatik ari Sejāns vismaz 3. sezonā viņš nacis beidzot pie prāta.
  Šogad beidzot žurijā paņemts cilvēks, kas no šova nemēgina sev gūt labumu(Marats) uz ko patiesi prieks skatīties. Bet dalībniekus atsījājat pilnīgi bez nekāda sakara. Ja nu vienigi šīs 3 nav kadam radinieces, kas visu izskaidrotu. :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!