Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
Anna Krista, Diāna un Elīna Evelīna priecājas par iespēju sevi pierādīt ”X Faktorā”
PUBLICITĀTES FOTO

13. oktobra vakarā vērojām šova ”X Faktors” pirmo ”krēslu izaicinājumu”, kurā savu komandu nokomplektēja mūzikas eksperte Aija Auškāpa. Aija izvēlējās – Annu Kristu Ostrovsku, Diānu Paško un Elīnu Evelīnu Jansoni. Ko dziedātājas domā par saviem panākumiem?

Elīna Evelīna Jansone jūtas lieliski, priecīgi! Jauniete priecājas, ka viņai ir līdzvērtīgu spēju komandas biedrenes un piedevām Elīna Evelīna sajūsminās, ka viņas visas ir tik dažādas.

”Arī mentore to ir pamanījusi. Priecājos, ka esmu Aijas komandā, jo es augsti vērtēju viņas redzējumu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Elīna Evelīna.

Jaunā dziedātāja no šova vēlas iegūt pieredzi, parādīt, ko viņa spēj, kā arī darbs ar daudzpusīgām un talantīgām personām – viņu priecē!

Aija Auškāpa Elīnā Evelīnā Jansonē redz rītdienas dziedātāju

Netipiskās balss īpašniece Diāna Paško vēlas pateikties Aijai Auškāpai par iespēju būt viņas komandā, jo tas rada iespēju turpināt demonstrēt skatītājiem savus muzikālos pārdzīvojumus.

”Mūsu komandā man ir ļoti komfortabli, jo meitenes ir ne tikai talantīgas, bet arī ļoti jautras un draudzīgas. Mēs visas smējāmies, ka esam četru blondīņu spēks. Aija jau ”krēslu izaicinājuma” sākumā radīja mājīgu un draudzīgu atmosfēru,” sajūsminās Diāna.

Diānai ir prieks arī turpmāk palikt līdzās mūzikas ekspertei, kā nekā Aijai ir silta un gaiša enerģētika.

Dziedātāja saka arī lielu paldies skatītājiem, jo uz ”krēslu izaicinājumu” atnākusi viena, tāpēc bijusi pārsteigta par tik lielu atbalstu no zāles, kurā sēdēja citu mūziķu atbalstītāji.

Vakara labākais priekšnesums! Visi žūrijas locekļi pieceļas kājās, lai aplaudētu Diānai Paško

Dzīvespriecīgā Anna Krista Ostrovska paziņo, ka joprojām ir pārsteigta par to, cik lielu konkurenci, ir izturējusi. Sajūtas, kādas viņu pārņēma, saprotot, ka Aija viņu izvēlējās, Anna Krista nespēj savērpt vārdos, tas bijis tik ļoti emocionāli.

”Protams, ka mirklis, kurā Aija man iedeva krēslu, bija neaptverams. Tagad jāgaida tiešraides un mēģinājumi, lai beidzot pavisam saprastu, ka esmu viena no dažiem!” smaida Anna Krista.

Savas komandas biedrene Anna Krista raksturo kā ļoti jaukas meitenes, par kurām viņa ļoti priecājas! Viņa cer, ka šovs satuvinās ar komandas biedrenēm un izveidoties skaista un ilga draudzība.

”Aija ir ļoti uzņēmīga un sievišķīga, kas mums, kā meiteņu komandai, ir liels ieguvums, jo mentors ir arī mūsu “autoritāte” no kuras iedvesmoties un virzīties uz priekšu. Manuprāt, sadarboties ar Aiju būs gan interesanti, gan ļoti vērtīgi! Nevaru sagaidīt darba pilnās rokas!” nobeidz Anna Krista.

Intars Busulis ir sajūsmināts par Annas Kristas Ostrovskas radīto versiju dziesmai ”What about us”

Zināmi pirmie trīs dalībnieki! Aija Auškāpa nokomplektējusi savu ”X Faktora” komandu!

TOP komentāri

 • saule
  +5 +3 -2

  saule

  Skatoties vakardienas raidījumu ar izbalsošanu,sapratu,ka tas nebūs vakars,kas nesīs prieku par to,ko redzu un dzirdu,bet drīzāk otrādi.Kāpēc televīzijā tas jāuztaisa par nežēlīgu pasākumu,kur dalībniekiem,kuriem jau tā visticamāk ir stress,ka var tikt izbalsots,vēl skatītāji cits pār citu kliedz,kuru izbalsot.Skatoties TV tas izskatās un izklausās vienkārši drausmīgi.Šajā sezonā par Sējānu,Intaru un Maratu neko sliktu nevar teikt,bet kas ir Aija???Viņai ir muzikālā izglītība,ka viņa var kritizēt? Tas,ka viņa kādā grupā organizē koncertus,nenozīmē,ka ir zinoša mūzikas jomā.
 • Diana Jefimova
 • ...
  +6 +2 -4

  ...

  Sveiki cien. X Faktors komanda!
  Es nedaudz palasīju cilveku komentarus dažādos portālos un tiešām jabrīnās par Jūsu šova loģiku Jūs darat visu lai šovu skatītos pēc iepsējas mazāk cilvēku! Žurījā Aija? Cilveks kur atpazistamibu Jūs audzējat ar šova palidzibu. priekškam? Uztaisat vēl vienu ''Fabrika'' palaižat tur... ok lai cik man personigi kopā ar Aiju nepatik ari Sejāns vismaz 3. sezonā viņš nacis beidzot pie prāta.
  Šogad beidzot žurijā paņemts cilvēks, kas no šova nemēgina sev gūt labumu(Marats) uz ko patiesi prieks skatīties. Bet dalībniekus atsījājat pilnīgi bez nekāda sakara. Ja nu vienigi šīs 3 nav kadam radinieces, kas visu izskaidrotu. :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!