Anastasiju neapstādināt! ”X Faktora” izbrāķētā akrobāte turpina dziedāt; baudi VIDEO

26 komentāri
Anastasiju neapstādināt! ”X Faktora” izbrāķētā akrobāte turpina dziedāt; baudi VIDEO
Privātais arhīvs/F64

Par ”X Faktora” pirmās nedēļas sensāciju kļuvušo Anastasiju Čurnasovu nespēs apstādināt neviens! Saņēmusi trīs ”nē” no ”X Faktora” žūrijas, meitene izlēmusi savdabīgo popularitāti izmantot savā labā un iet uz mērķi vēl sparīgāk!

Žūrijas eksperts Reinis Sējāns, noklausījies Anastasijas dziedāšanu, intervijā Skaties.lv neslēpa savu viedokli – meitene dziedot ”katastrofāli”. VAIRĀK LASI TE!

Taču Anastasijas sapņus Sējānam neiznīcināt! Meitene Skaties.lv paziņo, ka ir apņēmusies turpināt dziedāt un jau redz sev konkrētu vietu Latvijas mūzikā.

“Es turpināšu attīstīt sevi dziedāšanā un arī dejošanā – visā daiļradē kopumā. Es aizraujos ar estrādes melodijām,” Skaties.lv atklāj Anastasija.

Meitene uzsver, ka viņas talanti jau ir starptautiski novērtēti, tostarp arī vokāls, tāpēc Sējāna viedoklis nebūs izšķirošais.

“Jau no pirmās klases piedalos skolas korī. No pieciem līdz 15 gadiem darbojos vokālajā kolektīvā ”Pumpuriņi”, dziedāju duetā ar māsu. No 15 gadiem attīstīju dziedātprasmi pie operdziedātāja Oļega Orlova,” savu muzikālo izglītību uzskaita Anastasija.

Starp citu, bez  dziedāšanas un dejošanas viņai esot talants arī aktiermākslā. Anasatasija jau piecus gadus spēlē teātra studijā un, kā pati lepojas, nereti tiek pie galvenajām lomām. Meitene ir arī modele.

Kā apstiprina Anastasija, neveiksme ”X Faktorā” viņu no mūzikas skatuves nenostums! Meitene aicina tos, kurai patika viņas numurs ”X Faktorā”, sekot jaunumiem ”YouTube”!

Jau šobrīd tur baudāms šis tas jauks, un skaidrs, ka drīz publicēto dziesmu klāsts tiks papildināts.

 

26 komentāri