4 komentāri

Trīsdesmit astoņus gadus vecā vokālā pedagoģe Alla Petrova, pateicoties vokāla spēkam un enerģijai, “uzspridzina” skatuvi. Allas harisma burtiski apbūra žūriju.

Kā savu sapni Alla nosauc iespēju dziedāt duetā ar dziedātāju Intaru Busuli, Intars jūtas glaimots un paziņo, ka nekas nav neiespējams.

Žūriju harismātiskā sieviete pārsteidza ar grupas “AC/DC” dziesmu “Highway to hell”.

Intars pamanīja sievietes spēcīgo vokālu un piemetināja, ka viņam patika tas, ko viņš dzirdēja.

Marats izcēla Allas spēcīgo balsi, turēšanos uz skatuves. Reperis aizdomājās – vai “X Faktora” skatuve ir īstā vieta šādam mūzikas žanram, bet kāpēc gan nē?

Aija uzreiz apzinājās, ka šāda roka dziesma izvēlēta, lai parādītu sava vokāla spēku, enerģiju un harismu.

Mūzikas eksperte uzskata, ka Alla ir pelnījusi skaļus aplausus, jo ir vokālā pasniedzēja un dalība šovā ir vēl papildus atbildība skolēnu priekšā.

Allas ekspresīvā uzstāšanās nopelnīja četrus – JĀ.

TOP komentāri

  • savādnieks
    +4 +4 0

    savādnieks

    Nedaudz tracina 'locekļu' atsauces uz x faktoram neiederīgo formātu dziedātāju testēšanā un te der atgādināt,ka 2009 gadā American Idol 1&2 vietas ieguvēji Kriss Allens & Adams Lamberts tika pieaicināti grupā Queen izdodot albumu Absolute Greatest.Šova gaitā no pieaicinātajiem māksliniekiem un komisijas A.Lamberts tik piesaukts par dziedātāju ar 'zelta rīkli'.Tā kā,nevajag kultivēt stereotipu,ka pareizais ir izpildītājs (talants) ,kurš aprobežojas ar PV + Instrumenti+ Musiq stila izpratni.Bet Alločka lika kārtīgi asinīm attīrīties ,'noraujot jumtu' miegainajai vakara fonam ar visai spēcīgu pieteikumu.Malacīte .
  • RG

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!