Dziedātāja, ”X Faktora” zvaigzne Alise Haijima jau otro nedēļu atrodas slimnīcā. Jaunietei veic dažādas procedūras un cenšas noskaidrot plaušu iekaisuma cēloni. Neskatoties uz to, ka dienas tiek pavadītas slimnīcas gultā, Alise ar sociālo tīklu palīdzību informē atbalstītājus par savu pašsajūtu.

6 komentāri

6 komentāri

 • nu,nu

  nu,nu

  Izskatās, ka tieši viņa ir ar putniem galvā. Un lieliem putniem...
 • silga

  silga

  Ir tā,ka citi nevar zināt kādi ziedi patīk,bet ja draugs ir atnesis,tad ir stipri nezolīdi publiski internetā pateikt,ka riebjas šo ziedu smarža un nezin kur viņus bāzt. Neko nesakot varēja rast risinājumu,kur tos novietot.nevienu neaizvainojot.
 • omg

  omg

  Acīmredzot šī izlutinātā dāmīte nesaprot to, ka slimnīca nav viesnīca!
 • omg

  omg

  Acīmredzot šai izlutinātā dāmīte nesaprot to, ka slimnīca nav viesnīca!
 • idiote

  idiote

  Alise, tu pati esi tupa un ar putniem galvā! Neko citu nejēdz kā savu trulo, netīro mēli izbāzt? Kā tā var izteikties par cilvēkiem slimnīcā? Tu nāc no bērnunama vai tavi vecāki ir bomži, kuri nav iemācījuši ētikas normas?
 • svece

  svece

  Nu tādām princesēm jāizvēlas par maksu vienvietīga palāta vai jāārstējas privātslimnīcā.Cilvēki ir dažādi un visiem jāārstējas,arī tie,kuri Alisei liekas "kukū" tur neatrodas aiz sava prieka.Nenāktu par sliktu atrast sevī iecietību pret citiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!