6 komentāri
Alisei Haijimai morāli grūti dzīvot slimnīcas vidē. Palātā ir cilvēki ar ”putniem” galvās
INSTAGRAM

Dziedātāja, ”X Faktora” zvaigzne Alise Haijima jau otro nedēļu atrodas slimnīcā. Jaunietei veic dažādas procedūras un cenšas noskaidrot plaušu iekaisuma cēloni. Neskatoties uz to, ka dienas tiek pavadītas slimnīcas gultā, Alise ar sociālo tīklu palīdzību informē atbalstītājus par savu pašsajūtu.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Alise atklāj, ka viņai veikta lumbālā punkcija – ar adatas palīdzību ņemts šķidrums no mugurkaula.

Dziedātāja informē, ka filmās šo procedūru pārdramatizē, jā, ir sāpīgi, bet viņa nav bļāvusi.

Infekcija neatkāpjas! ”X Faktora” zvaigzne Alise Haijima jau nedēļu atrodas slimnīcā

Mūziķei neizdodas slimnīcas gultā izgulēties, viņa jau pirms septiņiem rītā ir nomodā. Tas tāpēc, ka palātā ir ”ku-kū” cilvēki, kuri bļauj uz griestiem.

”Šī jau ir trešā paciente manā palātā, kura ir ar ”putniem” galvā. Pašai morāli grūti jau otro nedēļu dzīvot šādā vidē,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Alise.

Šova zvaigzne, pat esot slimnīcā, izjūt vasaru, viņa “peld” sviedros un uzņem svītrainu iedegumu caur žalūzijām.

Ir pienācis eksāmenu laiks, skaistule jau sazinājusies ar universitātes dekanātu un uzzinājusi, ka eksāmenus varēs nokārtot vēlāk, pēc izrakstīšanās no slimnīcas.

”Saku paldies visiem, kuri pateica – tu neesi mūsējā.” Alise Haijima uzrunā ”heiterus”

Uz slimnīcu bieži vien viesi ierodas ar ziediem, arī Alise nav izņēmums un saņem daudz ziedus no draugiem. Skatuves kolēģe Adriana Miglāne uzdāvinājusi sarkanu rožu pušķi, bet kāds no draugiem atnesis maijpuķītes.

Alisei riebjas maijpuķīšu aromāts un, saņemot šādu ziedu pušķi, viņai jādomā, kur palātā to novietot, lai nesajustu smaržu.

Guļot slimnīcas gultā, dziedātājai prātā sarosījušās dažādas idejas, kuras viņa varēs īstenot uzreiz, kā tiks izrakstīta no slimnīcas.

TOP komentāri

 • silga
  +19 +18 -1

  silga

  Ir tā,ka citi nevar zināt kādi ziedi patīk,bet ja draugs ir atnesis,tad ir stipri nezolīdi publiski internetā pateikt,ka riebjas šo ziedu smarža un nezin kur viņus bāzt. Neko nesakot varēja rast risinājumu,kur tos novietot.nevienu neaizvainojot.
 • idiote
  +20 +17 -3

  idiote

  Alise, tu pati esi tupa un ar putniem galvā! Neko citu nejēdz kā savu trulo, netīro mēli izbāzt? Kā tā var izteikties par cilvēkiem slimnīcā? Tu nāc no bērnunama vai tavi vecāki ir bomži, kuri nav iemācījuši ētikas normas?
 • svece
  +18 +15 -3

  svece

  Nu tādām princesēm jāizvēlas par maksu vienvietīga palāta vai jāārstējas privātslimnīcā.Cilvēki ir dažādi un visiem jāārstējas,arī tie,kuri Alisei liekas "kukū" tur neatrodas aiz sava prieka.Nenāktu par sliktu atrast sevī iecietību pret citiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!