4 komentāri

Japāņu izcelsmes latviešu dziedātāja Alise Haijima, kura plašāku atpazīstamību Latvijā iemantoja, piedaloties TV šova ”X Faktors” pirmajā sezonā, turpina priecēt sava talanta cienītājus – nu izdota vasarīga dziesma, kas tapusi sadarbībā ar pazīstamo džeza mūziķi Denisu Paškeviču.

”Mīlestība nāk” ir Alises Haijimas otrais un jaunākais singls no gaidāmā mini albuma, kas pie klausītājiem nonāks šoruden.

Dziesma tapusi sadarbībā ar labi pazīstamu džeza mūziķi Denisu Paškeviču, kurš dziesmā iespēlējis saksofona partijas, bet par dziesmas ierakstu parūpējušies ,,Labo ierakstu studijas” producenti.

”Strādājot studijā pie jaunās dziesmas, radās ideja, ka tajā iederētos saksofons. Bez ilgas domāšanas sazinājāmies ar Denisu Paškeviču, kurš arī labprāt piekrita piedalīties šajā projektā.

Vasarīgā melodija un atmiņā paliekošais piedziedājums bija tie nosacījumi, kas lika izvēlēties šo dziesmu publicēšanai tieši tagad, vasarā,” stāsta Alise.

Skaidrojot, vai gaidāmajā albumā varēs dzirdēt vēl kādu sadarbību ar pazīstamiem mūziķiem, dziedātāja teic: ”Mēs cītīgi strādājam pie jaunā materiāla, un daudzas lietas vēl ir tikai tapšanas stadijā, tāpēc visas kārtis neatklāšu, bet darbs pie manas koncertprogrammas sola, ka klausītājiem būs patīkami pārsteigumi.”

Jaunā dziesma pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, savukārt vietnē ”YouTube” ir arī apskatāma speciāli šim singlam izveidota vizualizācija.

Deniss Paškevičs ir pasaules mēroga džeza mūziķis, Mūzikas ierakstu gada balvas ieguvējs kategorijā ,,Džeza, blūza vai soul mūzikas albums”, vairākus gadus bijis arī šīs kategorijas nominantu vidū.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!