“Akropoles Faktors” finišē! Klāvs un Diāna viens otram veido fināla koncerta stilu!

18 komentāri

Līdz ar “X Faktora” finālu esam nonākuši arī pie pēdējās “Akropoles Faktora” sērijas, kurā mūsu finālisti – Klāvs Ozols un Diāna Paško – viens otram izvēlēsies skatuves stilu savā gaumē. Visas šīs nedēļas dalībniekus pucēja un ģērba profesionāli stilisti, tāpēc nu nāksies likt lietā pašiem savu fantāziju un gaumes izjūtu, lai sapostu kolēģi pēdējam šova koncertam.

Klāvs un Diāna dodas “Akropoles” dzīlēs, lai tur pieejamajos apģērbu veikalos sameklētu visu, kas nepieciešams fināla uznācienam. Diāna atceras, ka, iepazīstoties ar Klāvu, viņam ap kaklu bijusi interesanta rota, tāpēc viņa vēlas ko līdzīgu atkārtot arī šajā tērpā. Turpretim Klāvs noskata Diānai spilgtas krāsas bereti, kura varētu pasvītrot Diānas personību vēl vairāk.

Bet kā šie aksesuāri ies kopā ar tērpiem? Pa ceļam uz īsto stilu jaunieši iesprūst starp dažādiem jautriem un krāšņiem Ziemassvētku džemperiem, kā arī citām lietām, kas piesaista uzmanību, taču “šopings parastais” būs jāatliek uz citu dienu, jo šodien visa uzmanība jāvelta tikai fināla priekšnesuma vizuālajam noformējumam!

Klāvam vairāk prāts nesas uz 90-to gadu modi, tāpēc viņš Diānai meklē kaut ko piemērotu šim laika periodam. Kā īstu pērli Klāvs no apģērbu kalna izrok spilgti sarkanu jaku, par kuru Diāna ir sajūsmā!

Taču arī Diāna nepaliek parādā – viņa dodas taisnā ceļā pie žaketes, kas piestāvētu jebkuram pasaules megastāram, bet tagad nešaubīgi piestāvēs arī Klāvam. Taču kas jaunajam māksliniekam būs kājās? Vai tikpat efektīvas ūziņas? Diānai nav ilgi jādomā, un viņa pastiepjas pēc biksēm, kas derētu ne tikai skatuvei, bet arī kārtīgam huligānam. Klāvs atspēlējas Diānai ar to, ka izvēlas veselas divas jostas viņas tērpam, kuras būs jāapliek vienlaicīgi. Arī Klāvam vajadzīga josta, taču viņam būs jāiztiek ar vienu.

Abi dodas pie kurpēm, un Klāvs atzīst, ka tā ir, viņaprāt, vislabākā tēla daļa. Viņš arī nekļūdīgi izvēlas Diānai zābakus, kurus viņa noteikti būtu izvēlējusies arī pati, un arī Diāna drīz vien atrod kaut ko, kas iekļaujas Klāvam iecerētajā stilā. Atliek tikai viens jautājums – kā tas viss izskatīsies abiem mugurā? Vēl pirms došanās uz pielaikošanas kabīnēm Klāvs iedod Diānai kādu ekskluzīvu aksesuāru no savas privātās kolekcijas, kas papildinās Diānas tēlu.

Klāvs dodas pārģērbties pirmais, un rezultāts ir šokējoši lielisks. Tādu Klāvu skatītāji vēl nav redzējuši! Taču ko par savu tērpu saka Diāna? Abiem par lielu pārsteigumu un prieku – tērps patiešām izdevies spilgts un stilīgs.

Klāva un Diānas atbalstītājiem atliek vien nobalsot Instagram tīklā,  kurš no viņiem ir labāks stilists. Lai uzzinātu rezultātu, noskatieties pēdējo “Akropoles Faktora” sēriju!

Paldies, ka bijāt kopā ar mums šo septiņu nedēļu garumā, un uz tikšanos svētdien – “X Faktora” fināla koncertā!

18 komentāri