Aizvadīta pārsteigumu pilna “X Faktora” otrā sērija

1 komentārs
Aizvadīta pārsteigumu pilna “X Faktora” otrā sērija
Foto: Natālija Petruhina

10. septembra vakarā kanālā TV3 varējām sekot līdzi pasaules slavenā dziedošo talantu šova “X Faktors” otrajai sērijai.

”X Faktora” priekšnesumi turpināja mūs pārsteigt arī otrajā raidījumā. Šovakar uz skatuves kāpa kāds puisis vārdā Roberts Eihe, kurš bija izvēlējies izpildīt ”Musiqq” un ”Prāta vētras” kopdziesmu ”Debesis iekrita tevī”.

Brīdī, kad puisis sāka dziedāt, žūrija un skatītāji palika ”uz pauzes”, jo viņa balss skanējums ir gluži kā iemīļotajam ”Prāta vētras” grupas solistam Renāram Kauperam. Pēc žūrijas pārstāves Aijas Auškāpas lūguma izpildīt vēl kādu dziesmu no ”Prāta vētras” repertuāra Roberts izvēlējās dziesmu ”Rudens”, un arī tās izpildījums lika stipri aizdomāties par nepārspējamo līdzību.

Taču zālē bija izjūtams saviļņojums par puiša dziedājumu, un žūrija viņam piešķīra trīs pārliecinošus ”jā”. Vēl šovakar uz skatuves kāpa trio ”Fellas” un kura sastāvā ir pazīstamā Sabīne Berezina. Pieņemt izaicinājumu piedalīties šovā ”X Faktors” bija pieņēmis arī Edijs Šnipke, kurš diemžēl neieguva ceļazīmi uz nākamo kārtu.

Tāpat pārsteidzošs bija skatuves pāris Marija un Jāzeps no Līgatnes. Jāzepa rokās bija interesants instruments, kas atgādināja veļasdēli, taču tas tikai piešķīra priekšnesumam savu šarmu.

1 komentārs