1 komentārs

Kamēr Rīgas Kinostudijā pilnā sparā rit šova ”X Faktors” televīzijas atlases, Skaties.lv centās noskaidrot, kas slēpjas aiz grupas ”4U” maskām. Mākslinieki uz Rīgas atlasi maijā ieradās dzīvnieku kostīmos.

Grupa ”4U” stāsta, ka nosaukumam diemžēl nav zināma precīza izcelsme, bet neilgi pirms uzstāšanās ”X Faktora” atlasē tika secināts, ka šis nosaukums ir pietiekami daudznozīmīgs, lai ikviens varētu izvēlēties sev tīkamāko skaidrojumu.

Dažam tas var būt “For You”, citam – tas varētu saistīties ar mūzikas industrijā apzīmētu mērvienību, vēl kādam – ar grupā ietilpstošo personāžu skaitu.

Grupa identitāti speciāli neslēpjot, bet tā vienkārši esot sagadīšanās.  Dalībnieki šādi satikušies kādā saviesīgā pasākumā un šobrīd arī paši nezinot, kas tieši maskējas katrā no tēliem.

”Un arī – katram cilvēkam ir draugi, daudz draugi – mēs ticam un zinām, ka šovā jaunas lietas rada jaunas draudzības”, stāsta grupas vadītājs Kaspars Brūvelis. Kā dēvēt grupas dalībniekus diemžēl neuzzinājām, pēc Kaspara teiktā šobrīd vienīgais pavediens ir anketa, kas bija aizpildīta, ierodoties uz ”X Faktors” atlasi, kur ”lācis” parakstījās, kā ”Jānis Lācis”.

Kaspars piebilst, ka ”tā kā šie tēli nerunā, bet tikai dzied, pagaidām vārdi vēl nav zināmi. Visticamāk tas būs grupas fanu kluba viens no pirmajiem uzdevumiem”.

Ja grupa uzvarēs ”X Faktors” šovā, viņi varētu atklāt, kas slēpjas zem maskām. Grupa atklāj, ka nevēlas atklāt savu identitāti, jo aiz maskām slēpjoties latviešu sabiedrībā atpazīstamas personības!

Runājot, par kostīmu izvēli, Kaspars stāsta, ka šeit nav bijis nekāda apzināta nolūka – tā vienkārši sagadījies.

Gadījumā, ja grupa tiks uzaicināta turpināt dalību ”X Faktorā”, pastāvot liela metamorfozes iespēja – kāds no dalībniekiem varētu sākt izskatīties arī savādāk.

Ir skaidrs tas, ka uzstāties zvēru kostīmos nav īpaši ērti – gaiss labi necirkulē cauri, ir karsti. No Kaspara uzzinājām, ka dalībnieki vai nu ir labā fiziskā formā vai arī – ”pieredzējuši pirts apmeklētāji”.

Pati grupa savu priekšnesumu vērtē strikti. Grupa ir izveidota ceturtajā maijā 2019. gadā, un pirms atlases bija paspējusi sanākt kopā tikai uz nepilniem diviem mēģinājumiem.

”Esam paškritiski un zinām, kas sanāca, kas nesanāca un kur nepieciešams pielikt papildus “ķepu”, lai turpmākie priekšnesumi būtu labāki. Tajā pat laikā, varam atklāt, ka ir vēl idejas paslēptas azotē, kā pārsteigt klausītājus gadījumā, ja grupa tiks tālāk!” tā mākslinieki.

Atlases TV ekrānos vēro jau rudenī, bet klātienē tev joprojām ir iespēja apmeklēt atlases, piesakies – ŠEIT! .

Atbalsti topošās mūzikas zvaigznes!

Vai žūrijai būs viegli izvēlēties labākos? Kuras no Rīgas grupām mēs redzēsim arī turpmāk ”X Faktorā”?