Komentāri

Kad pasauli skāra pandēmija, dzīve tomēr neapstājās, bet sniedza mums laiku jaunām idejām, jauniem sapņiem un darbiem. Tā dziedātājs Aivo Oskis nonāca līdz domai uzrunāt cilvēkus un likt viņiem vienoties dziesmā.

Ikdienā redzam slavenības TV ekrānos, dzirdam radio ēterā un ar to mūsu pazīšanās beidzās. Bet vai zināji, cik liels spēks ir dziesmai? Dzied gan pavāri, gan radio personības, gan aktieri un dziedi arī tu!

Foto: jautrā ballītē Aivo Oskis prezentē vasarīgu videoklipu un dziesmu

Aivo Oskis un Rassell nāk klajā ar sirsnīgu dziesmu ”Ieskaties dvēselē”

Aivo aicina sabiedrībā zināmus dažādu profesiju pārstāvjus pabeigt populāras latviešu dziesmas un atklāt ko jaunu par sevi, pabeidzot iesāktus teikumus.

15. septembrī, “YouTube” publicēts pirmais ”Pabeidz dziesmu” video. Šajā reizē dziesmas pabeigs TV un radio personība Sanda Dejus.

Turpmāk katru otrdienu 12 nedēļu garumā tiks publicēts jauns video, kurā būs redzams kāds sabiedrībā populārs cilvēks, kurš pieņem izaicinājumu pabeigt dziesmas.

Cik zinošas ir pašmāju slavenības latviešu mūzikā, un kā dažādas dziesmas nodzied viņi paši – skaties un uzzini pirmais ”Pabeidz dziesmu” “YouTube” kanālā.

Šobrīd jau ir zināms, ka nākamajā video dziesmas pabeigs un ko jaunu par sevi atklās mūziķis Andris Kivičs.

Dziedāsim kopā, jo dziesma ir dvēseles mūzika!