Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

12 komentāri

Pirmajā ”krēslu izaicinājumā” viena no spilgtākajām jaunajām dziedātājam bija Diona Liepiņa. Ikviens atceras jaunietes enerģiju uz skatuves un nespēju valdīt pār emocijām. Diona skaidro, ko viņai nozīmējusi iespēja iekļūt šovā un kāpēc nav spējusi kontrolēt emocijas.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diona stāsta, ka, vērtējot savu uzstāšanos ”krēslu izaicinājumā”, viņa redz, ka šī bijusi reize, kad viņa varējusi nodziedāt labāk, bijušas pāris šķības notiņas.

Diona Liepiņa nespēj savaldīt emocijas un sāk histeriski raudāt

”Uztraukums ieņēma lielu lomu, jo bija situācija, ka tieši pirms sava priekšnesuma, kad devāmies skatuves virzienā, es sāku raudāt. Jā, jau pirms uzstāšanās izplūdu asarās. Spriedze bija ļoti liela,” tā Diona.

Jauniete stāsta, ka bijis emocionāli grūti sēdēt aizkulisēs, vērot pretiniekus, kuri ir arī draugi, tāpēc pārdzīvojusi arī par konkurentu neveiksmēm, šķībajām notiņām vai nenosēdēšanu krēslā.

Diona pieļauj, ka uz krēsla viņai neizdevās tikt dziesmas izvēles dēļ. Izvēlētajā hitā viņa vairāk parādījusi to, cik daudz viņai ir enerģijas un to, cik brīvi var uzvesties uz skatuves. Toties vokāli viņa nav varējusi tik ļoti izpausties.

”Iespējams, tāpēc arī Aija baidījās dot krēslu. Runājot par žūrijas komentāriem, man ir sajūta, ka jau pirms uzstāšanās viņi nevēlējās man dot krēslu. Komentāri bija pozitīvi, bet ar tādu šaubu sajūtu – ka iespējams, viņai krēslu nedosim. Tomēr turpināju uzklausīt un cerēt uz labāko,” skaidro Diona.

Diona Liepiņa pārsteidz šova žūriju ar jodelēšanas prasmi

Izdzirdot Aijas vārdus, ka viņa tomēr neriskēs un nedos krēslu, Diona saprata, ka emocijas nevarēs noslēpt un izplūda asarās. Iekšēji viss ”vārijās”.

”Doma, ka citi ir labāki par mani, kuri jau ir tikuši uz krēsla, mani iekšēji ”izēda”. Kā jau teicu, es tam biju ļoti nopietni piegājusi. Nebiju pat pieļāvusi tādu domu, ka nedabūšu krēslu, iespējams, tādēļ tas bija vēl lielāks trieciens. Es vēlējos vienkārši nokrist un raudāt. Man nebija spēka,” sajūtas komentē Diona.

Diona jutās pievilta, viņu pārņēma sajūta, ka viņa, pievīlusi savus atbalstītājus, galvenokārt sevi pašu.

Emocijas dziedātāja nav spējusi savaldīt, jo ir patiess un emocionāls cilvēks, galveno lomu ieņēma doma, ka viņa tiks uz krēsla.

””X Faktors” ir sava veida sapnis. Vēlējos turpināt iemācīties ko jaunu un uzkrāt pieredzi, bet Aijas NĒ mani salauza. Viss tas, uz ko cerēju, aizlidoja vienā momentā. Nespēju to aptvert. Tas bija trieciens,” tā Diona.

Diona mēģinās šovā iekļūt nākamajā sezonā, viņa mīl skatuvi, mīl dziedāt, mīl saņemt emocijas un novērtējumu no skatītājiem.

”Gūstu vienreizēju sajūtu, atrodoties publikas priekšā! Turpmākie plāni saistībā ar mūziku noteikti ir! Līdz gada beigām ir doma izlaist savu pirmo singlu. Es turpināšu komponēt dziesmas! Iedvesma ir mans draugs!” nobeidz Diona.

Diona ir pateicīga saviem atbalstītājiem, kuri viņu atbalsta un tic viņas spējām. Tas ir viens no dzinuļiem, kas neļauj padoties. Dziedātāja domā, ka ir šeit ar kādu īpašu sūtījumu no debesīm, ar saviem mērķiem, kurus jāpiepilda. Padoties – nevar!

TOP komentāri

 • TheRob4iks
  +21 +21 0

  TheRob4iks

  Vai tad X faktors ir vienīgais veids kā izsisties mūzikā? Protams stulbi, ka netika uz tiem krēsliem, bet tāpēc jau nevajag burt tādu drāmu. Viss tak vēl priekšā. Paņem tās emocijas un izmanto kā dzinuli uz priekšu. Ieliec visu dziesmā un izdod singlu. Un pēc tam vēl vienu, un tad vēl vienu. Turpini darboties. Parādi, ka tu māki izsisties arī bez X faktora. Talants ir, vēlme ir, degsme ir. Nu tad aizet, uz priekšu!!! :D
 • 🤨
  +16 +13 -3

  🤨

  Es neuzskatu,kad viņa nebija pelnijusi krēslu,ikdiena sekoju viņai līdzi un tiešām redzu,ka meitene nepadodās un tiešām grib dziedāt,būt uz tās skatuves!
  Tie gudrie runātāji-Paši aizejat pastāvat aizkulisēs,uz skatuves un pēc tam noejot no tās,Sapratīsiet,ka nav viegli valdīt emocijas,kuras ir sagrāvušas tavu sapni!
  Esmu pati pabijusi savos gados uz skatuves,aizkulisēs,nav tas viegli un emocijas ir grūti savaldīt- Ja noietu no skatuves laimīga,lēkātu un priecātos,tad atkal būtu slikti!
  Meitene centās un viņai izdevās,tas,ka netika uz krēsla un izplūda asaras nav nosodāms.
  Pirms ko gudri runājat,padomājāt paši par to,kā Jūs justos viņas vietā vai kā atbalstītājs.
 • Brīvdomātāja

  Brīvdomātāja

  Sadomājusies jaunkundze, ka ir baigā super dziedātāja. 100% dabūt krēslu? Ir nu gan sapņotāja. Nu ko lai saka , vēl maziņa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!