80 komentāri

Par šova tīrradni dēvētais mākslinieks Klāvs Ozols piektajai tiešraidei izvēlējās krasi atšķirīgus hitus, lai parādītu gan savu vokālu, gan uzrīkotu īstu šovu. Vai žūrija novērtēs jaunieša veikumu?

Kā pirmo Klāvs izpildīja dziedātājas Adeles dziesmu “Make you feel my love”. Adeles dziesmas jaunietim ir būtiskas, jo tās saistās ar daudz labām, siltām atmiņām.

Klāva mērķis nav konkurēt ar citiem dalībniekiem, bet gan parādīt labāko priekšnesumu, tādā veidā – konkurējot ar sevi pašu.

Klāvs Ozols klases ekskursijās līdzi ņem tumbiņu, lai būtu iespēja taisīt mini koncertus

”Likās emocionālā ziņa no pārāk ”augstiem plauktiem”, patīk tevi redzēt atbilstošākā ampluā,” tā Aija.

Reinim gan patika! Nekā lieka, viņš izbaudījis balss tembru.

Maratu Klāvs uzrunājis. Pēc mentora domām, jaunietis ticis galā ar uzdevumu.

Kā otro dziesmu Klāvs izpildīja ”Years&Years” dziesmu ”King”, kas ļoti patīk pašam dziedātājam. Vai ar hitu izdosies atgūt žūrijas labvēlību?

Aija Auškāpa novērtē Klāva dejošanu.

Reinis nejutis, ka jaunieša izvēlētā dziesma bijusi viņam piemērota.

Intars Klāva šīsdienas uzstāšanās novērtē kā viduvējas, uzsverot, ka galvenais, lai izpildītājam patīk dziesma, bet tas nav nolasījies.

TOP komentāri

 • Ieva
 • Kāmis
  +39 +30 -9

  Kāmis

  Man patika. Triecienbalsojumi no manis! Aija dara visu iespējamo un gremdē Klāvu.
 • Leksa
  +35 +29 -6

  Leksa

  Nebija labi, piekrītu. Bet kaut kas ar to priekšnesumu nebija tīrs. Kur tad palika dejotāji, pirms priekšnesuma rādītajā video taču bija redzams, ka viņi tur ir. Pats Klāvs arī tāds bēdīgs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!