Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs
Aija Auškāpa: Es esmu pārliecināta, ka manis izvēlētie četri dalībnieki ir labākie savā grupā!
04.09.2017 Vokālo talantu televīzijas šova X - Faktors otras atlases pirmas dienas norise. (Dmitrijs Suļžics / f64)

Man ir divi bērni, lai gan šos divus procesus salīdzināt nebūtu īsti pareizi, bet dzīvē ir bijušas gan grūti brīži, gan izvēles,” portālam Skaties.lv uzreiz pēc pirmā “krēslu izaicinājuma” raidījuma savās sajūtās dalījās kategorijas 16-25 mentore Aija Auškāpa.

Viņa atzina, ka tas bijis ārkārtīgi emocionāls pasākums, jo pārdzīvots par katru no dalībniekiem, kas kāpa uz skatuves. “Ja man jāliek tāda atzīme, tad 9 no 10,” tā Auškāpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad emocijas norimušas, jautājām, vai kāds no potenciāli labākajiem censoņiem nav palicis aiz borta, viņa atbildēja: “Es esmu diezgan pārliecināta, ka šie četri ir labākie savā grupā!”

Vēl viens raidījums gan priekšā, taču jauniešu grupa jau var sākt gatavoties saviem “dzīvajiem” uznācieniem. Kā tas notiks? “Tālāk seko gatavošanās nākamajai kārtai, kur mēs ar manis izvēlētajiem dalībniekiem strādāsim pie nākamajiem numuriem. Tie tik prezentēti tiešraidēs un nodoti skatītāju vērtējumam,” par tālāko šova gaitu stāsta mentore un “X Faktora” žūrijas dalībniece Aija Auškāpa.

Izlasi interviju ar “X Faktora” jauno uzlecošo zvaigzni Alisi Haijimu

Viņa kopā ar saviem kolēģiem, mūziķiem Intaru Busuli un Reini Sējānu, sēžot šova žūrijā, dzirdējuši vairāk kā simts daudz un dažādu dziedāt gribētāju no visām Latvijas malām. Auškāpa nenoliedz, ka jau iepriekš dažiem novērots lielāks talants kā citiem: “Bija diezgan daudz to dalībnieki pirmajā kārtā, līdz ar to izlasīt, kurš varētu būt “X Faktora” dalībnieks un kurš nē, tā nebija. Bet par dažiem bija sajūta, ka viņi ir pārāki savā sniegumā un būtībā nekā citi.”

Noskaties vēlreiz, iespējams, labāko priekšnesumu “X Faktorā” līdz šim

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl