Adrianai Miglānei mēnesis pēc dzemdībām bijis grūts
INSTAGRAM

Pirms nepilniem trīs mēnešiem dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne kļuva par māmiņu dēlam, kuru nosauca par Hugo. Sociālajā tīklā ”Instagram” mūziķe pastāsta ko jaunu par dzemdību pieredzi un pēcdzemdību periodu.

Dziedātāja paziņo, ka grūtākais dzemdībās bijis kontrakciju laiks, tad aizmirsās gan pareiza elpošana, gan kustības, un viņa nebija spējusi padomāt. Ļoti palīdzējis silts ūdens.

Foto: Adriana Miglāne kļuvusi par māmiņu pirmdzimtajam

”Mēs darām lielu darbu, esam mammas!” Adriana Miglāne uzrunā visas jaunās māmiņas

Pirms dzemdībām jaunajai māmiņai bijis bail. Visu laiku viņa domājusi par to, kā būs, cik ļoti sāpēs, vai viņa spēs izturēt?! Adriana iedvesmojusies, skatoties dažādus video un labus dzemdību stāstus. Ņemtas arī lekcijas pie vecmātes.

Mēnesis pēc dzemdībām bijis emocionāli grūts. Viņa mēģinājusi saņemties un viss nostabilizējies.

Pirmajā mēnesī šova zvaigzne visu laiku raudājusi, pat bez iemesla, arī par to, cik ļoti mīl savu dēliņu. Savs ķermenis pēkšņi licies svešs – vēders nokarājies, strijas! Jauna dzīve un viss – aizbēgt nekur vairs nevar. Pietrūcis arī vēders un kustības vēderā.

Adriana atklāj faniem, ka katru dienu cenšas vest mazo Hugo pastaigā, neatkarīgi no laikapstākļiem, bet reizēm ir dienas, kad tas neizdodas.

Mūziķe paziņo, ka viņa un mīļotais ir no tiem retajiem vecākiem, kuru bērns atsakās no knupīša. Mazulis negrib ņemt neviena veida un firmas knupīti.