Jau augusta izskaņā šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļūst par māmiņu pirmdzimtajam – pasaulē nāks dēliņš. Grūtniece ne tikai dalās ar skaistiem gaidību laika foto, bet arī ”Instagram” stāstos atklāj dažādus faktus par grūtniecību, tādā veidā motivējot, iedvesmojot un atbalstot citas māmiņas.

4 komentāri

4 komentāri

 • Māris Ungurs

  Māris Ungurs

  Tu ,,,,Sus 56637648,,,Pievaldi savu mēli,ja nē es tev viņu izraušu,jo tevi pazīsu labi,nebāzies Adrianas privātajā dzīvē,tu trūcīgā,tev nekā nav,tu nevari nopirkt tādu kremu,jo esi plika.Paskaties uz savu privātu dzīvi,bet neskaties uz svešiem.Adriana ir visskaistāka,perfekta un radoša,ļoti skaista dziedātāja,nēs visi viņas fani jūsmojam par viņu,lai veicās visur superīgajai dziedātajai,mēs viņu mīlam!!!
  • @Sus56637648

   @Sus56637648

   Unugurugurs. Skaties, ka tev kaut ko citu nenokniebj, draudētājs, atradies!:D Bet, nav jau īsti, ko kniebt! :D Muļķīt, ja tu mani pazītu, tu te tā nekviektu! Ne tu man norādīsi ko darīt, ko nē, saprati, niecība? Savu viedokli ir tiesības izteikt arī man! Un to arī darīšu cik vēlēšos!
   Un rakstīt iemācies, bērnudārza audzēkni, vai pajautā mammai, gramatikas pamatlikumus!:DD
 • Elīna Jansone

  Elīna Jansone

  Vina sevi pienem tada kada ir pec dzemdibam, nav visas sievietes vienadas. Atšķirībā no viņas, vina sevi nenoniecina, ka dazas citas
 • @Sus56637648

  @Sus56637648

  Cik vēl par šo rakstīs? Cik var piesārņot portālu? Sievietīte iedomājusies, ka pretstriju krēms ir brīnumkrēms! Nedomāju, ka viņai ir nauda un lieto dārgus produktus.
  Un neesot iespējams pagulēt uz vēdera! Vai no viņa ir patiešām reāli dumja, vai tie ir kādi safabricēti teikumi tekstā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!