4 komentāri
Adrianai Miglānei grūtniecības laikā nav izdevies paglābties no strijām
INSTAGRAM

Jau augusta izskaņā šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļūst par māmiņu pirmdzimtajam – pasaulē nāks dēliņš. Grūtniece ne tikai dalās ar skaistiem gaidību laika foto, bet arī ”Instagram” stāstos atklāj dažādus faktus par grūtniecību, tādā veidā motivējot, iedvesmojot un atbalstot citas māmiņas.

Adriana neslēpj, ka savā pirmajā grūtniecībā nav tikusi cauri bez strijām – neesot baigi traki, bet ir!

Adriana Miglāne publisko pirmo foto, kurā redzama kopā ar mīļoto vīrieti

”Nebija tā, ka tas bija super plānoti.” Adriana Miglāne par grūtniecību

Ja daudzas māmiņas par strijām uztraucas un pārdzīvo, tad Adriana jūtas pavisam citādi, viņa uzskata, ka tās ir ļoti skaistas rētas uz viņas ķermeņa.

”Tās tikai atgādinās, ka nēsāju mazulīti zem savas sirsniņas,” mīļi paziņo Adriana – pamācot citas māmiņas pieņemt sevi, savu ķermeni.

No trīspadsmitās grūtniecības nedēļas talantīgā dziedātāja lietojusi arī pretstiju krēmus, smērējusi tos uz augošā vēderiņa ļoti cītīgi, bet nav iedarbojies!

Pēdējās grūtniecības nedēļās Adriana mostas jau septiņos no rīta, gluži vienkārši viņa vairāk nevēlas gulēt.

“Nav vairs nemaz tik viegli pagulēt – tur velk, tas sāp un apgriezties ir vesela apņemšanās. Uz vēdera vai muguras pagulēt nav iespējams,” tā Adriana.

Topošā māmiņa lutina sevi ar skrubjiem, sejas maskām un bauda mājas mieru – kamēr tas vēl ir iespējams.

Adriana Miglāne grūtniecības izskaņā uzmirdz īpaši sievišķīgā tēlā

TOP komentāri

 • @Sus56637648
  +3 +1 -2

  @Sus56637648

  Unugurugurs. Skaties, ka tev kaut ko citu nenokniebj, draudētājs, atradies!:D Bet, nav jau īsti, ko kniebt! :D Muļķīt, ja tu mani pazītu, tu te tā nekviektu! Ne tu man norādīsi ko darīt, ko nē, saprati, niecība? Savu viedokli ir tiesības izteikt arī man! Un to arī darīšu cik vēlēšos!
  Un rakstīt iemācies, bērnudārza audzēkni, vai pajautā mammai, gramatikas pamatlikumus!:DD
 • Elīna Jansone
  +3 +1 -2

  Elīna Jansone

  Vina sevi pienem tada kada ir pec dzemdibam, nav visas sievietes vienadas. Atšķirībā no viņas, vina sevi nenoniecina, ka dazas citas
 • @Sus56637648
  +8 +1 -7

  @Sus56637648

  Cik vēl par šo rakstīs? Cik var piesārņot portālu? Sievietīte iedomājusies, ka pretstriju krēms ir brīnumkrēms! Nedomāju, ka viņai ir nauda un lieto dārgus produktus.
  Un neesot iespējams pagulēt uz vēdera! Vai no viņa ir patiešām reāli dumja, vai tie ir kādi safabricēti teikumi tekstā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!