67 komentāri
Adriana Miglāne atklāj savu dzemdību pieredzi
INSTAGRAM

Dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne nedēļu pēc tam, kad laida pasaulē pirmdzimto dēlu, atbalstītājiem sociālajos tīklos dalījusies dzemdību pieredzē.

Jaunās dziedātājas Adrianas Miglānes dēliņš pasaulē nāca 14. augustā. Šonedēļ skatuves māksliniece vietnes “Instagram” īsajos stāstiņos publicēja video, kurā pateicās saviem sekotājiem par atbalstu un laba vēlējumiem, kā arī sniedz nelielu ieskatu savu dzemdību pieredzē.

“Īsumā – dzemdības bija ļoti skaistas, es biju gaidījusi kaut ko trakāku, bet, protams, tas ir kā kurai meitenei. Es esmu ļoti priecīga un laimīga par savām dzemdībām.

Tagad aprodam ar jauno dzīves posmu ar celšanos naktīs un visu pārējo, bet, protams, tas viss pieder pie lietas. Tāda sajūta, ka drīz mācēšu darīt visu ar vienu roku, piemēram, uztaisīt kafiju,” izsakās Miglāne.

Runājot par pēcdzemdību periodu, jaunā māmiņa atzina, ka bieži pieķer sevi pie tā, ka vēlas raudāt. Taču tās vairāk ir prieka asaras, raugoties uz savu mazuli.

“Es vienkārši jūtu, kā mans ķermenis šobrīd strādā pie tā, lai viņš ieietu vecajās sliedēs,” atzina Miglāne.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!