Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 24. jūlijs

Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops vērsim

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops dvīņiem

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops vēzim

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

Horoskops lauvai

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops jaunavai

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops svariem

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops skorpionam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops strēlniekam

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops mežāzim

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops zivīm

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Aktualitātes

''X Faktora'' Margaritu TV atlasē sagaida kā megazvaigzni

3 ''X Faktora'' Margaritu TV atlasē sagaida kā megazvaigzni

Noslēgusies ”X Faktora” TV atlašu filmēšana, un par vienu no lustīgākajiem numuriem atkal parūpējās šova pirmās sezonas zvaigzne Margarita. Margaritas uzstāšanās piecēla zāli kājās un lika ļauties jestram dancim.

Foto: šova “X Faktors” trešās televīzijas atlases košākie kadri

Foto: šova “X Faktors” trešās televīzijas atlases košākie kadri

Svētdien, 7. jūlijā, Rīgas Kinostudijā norisinājās šova ”X Faktors” kārtējā televīzijas atlase, kas pulcēja jaunos talantus, kuri, izturējuši pirmo atlases kārtu Latvijas pilsētās, tagad stājās žūrijas priekšā. Atlase Rīgas Kinostudijā norisināsies arī pirmdien, 8. jūlijā.

Mūsu ''Carnelian'' triumfē starptautiskā konkursā Gruzijā; fani lidostā sagaida ar pārsteigumu

1 Mūsu ''Carnelian'' triumfē starptautiskā konkursā Gruzijā; fani lidostā sagaida ar pārsteigumu

Pirmā jūlija vakarā, pēc septiņām Gruzijā, Batumi, pavadītām dienām, no starptautiskā festivāla – konkursa “Wonderland – from Georgia with love” atgriezās ”X Faktorā” iepazītā grupa ”Carnelian”. Konkurss šogad notika jau piekto reizi, dalībnieku sniegumu vērtējot starptautiskai žūrijai. ”Carnelian” savā kategorijā konkursā izcīnīja pirmo vietu.

Kuri ir šovā? ''X Faktora'' otrās televīzijas atlases spilgtākie kadri

2 Kuri ir šovā? ''X Faktora'' otrās televīzijas atlases spilgtākie kadri

Jūnija izskaņa un jūlija sākums Rīgas Kinostudijā paiet ”X Faktora” zīmē – jaunie talanti, kuri izturējuši pirmo atlases kārtu, ieradušies uz televīzijas atlasēm, lai pierādītu savas prasmes nu jau šova žūrijas priekšā. Skaties.lv piedāvā ieskatīties otrās atlases dienas labākajos kadros un aicina nākt atbalstīt talantus uz atlasēm 7. un 8. jūlijā.

Skaties vairāk