Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. maijs

Maija, Paija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“X Faktors” aktualitātes

“Valkājot šalli ar Latvijas ornamentu, varu nokļūt cietumā.” Kattie par skarbo dzīvi Baltkrievijā

“Valkājot šalli ar Latvijas ornamentu, varu nokļūt cietumā.” Kattie par skarbo dzīvi Baltkrievijā 35

Šova ”X Faktors” otrās sezona uzvarētāja baltkrieviete Kattie muzikālos plānus uz laiku likusi pie malas, jo ir daudz būtiskākas lietas kam pievērsties, par ko cīnīties – tautas brīvība. Dziedātāja pastāsta, cik “nospiedoši” ir dzīvot valstī, kurā nejūties brīvs, viņa atklāj jaunos aizliegumus un to, kāpēc baltkrievu tautas vairākumam bija tik būtiski, lai hokeja čempionāts netiktu rīkots viņu zemē.

“X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa pilnībā atteicies no alkohola un bohēmas

“X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa pilnībā atteicies no alkohola un bohēmas 5

Šova ”X Faktors” zvaigzne, grupas ”Street Conference” līderis Reinis Liepa aktīvi strādā pie jauna muzikāla materiāla, daudz laika pavada meditējot, baudot dabu kopā ar dēlu un mīļoto sievieti Veltu. 2020. gads nesis vairākas korekcijas mūziķa dzīvē – viņš atteicies no alkohola lietošanas, mūžībā devusies viņa mamma, kas motivē Reini vēl vairāk pievērsties veselībai.

Foto: Adriana Miglāne atrāda izcilo pēcdzemdību figūru

Foto: Adriana Miglāne atrāda izcilo pēcdzemdību figūru 6

Vasaras otrajā pusē dziedātāja, šova ”X Faktors” pirmās sezonas fināliste Adriana Miglāne kļuva par māmiņu pirmajam bērniņam. Nu skatuves māksliniece sociālajos tīklos publiskojusi bildīti, kas pilnībā ļauj novērtēt, kā viņai pa šo laiku veicies ar formas atgūšanu.

Video: “X Faktorā” iepazītā Diona Liepiņa izdod dziesmu “Nestunda”

Video: “X Faktorā” iepazītā Diona Liepiņa izdod dziesmu “Nestunda”

”Zelta mikrofona” rīkotā jauno izpildītāju konkursa ”Ondo.lv Mūzikai” 1. kārtā uzvarēja Diona Liepiņa, kura par balvā iegūtajiem līdzekļiem laidusi klajā savu jaunāko veikumu – dziesmu ”Nestunda”. Šī ir dziesma, kuras vārdos ietērpts ļoti daudz dažādu simbolu un skaidrojumu, taču katrs to aizvien var uztvert citādāk.

Adrianai Miglānei mēnesis pēc dzemdībām bijis grūts

Adrianai Miglānei mēnesis pēc dzemdībām bijis grūts

Pirms nepilniem trīs mēnešiem dziedātāja, šova ”X Faktors” zvaigzne Adriana Miglāne kļuva par māmiņu dēlam, kuru nosauca par Hugo. Sociālajā tīklā ”Instagram” mūziķe pastāsta ko jaunu par dzemdību pieredzi un pēcdzemdību periodu.

“X Faktora” censone Melita izdod jaunu singlu

“X Faktora” censone Melita izdod jaunu singlu

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā “Tikai uz brīdi” klausītājus iepriecina dziedātāja Melita, pilnajā vārdā Melita Rozentāle, kuru Latvija iepazina muzikālā šova ”X Faktors” trešajā sezonā. Jaunais singls ir priekšvēstnesis dziedātājas nākamajā gadā gaidāmajam minialbumam.