Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Visas savas domas un gribasspēku koncentrē uz ļoti praktiskām darbībām, jo šodienas ilūzijas var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus nākotnē. Neļauj maldu idejām tevi vilināt un turies pie realitātes kā pie dzīvības eliksīra.

Horoskops vērsim

Lai arī pats nebūsi strīdu iniciators, labprāt uztversi šo apkārtējo apstākļu ievibrēto noskaņojumu. Veidojot jaunās pazīšanās galvenokārt vadīsies pēc fiziskās pievilcības, tomēr tas nenozīmē, ka šīm savienībām nav potenciāla izveidoties par kaut ko nopietnāku.

Horoskops dvīņiem

Šodien neķeries pie darbiem, kur nepieciešama precizitāte un koncentrēšanās spējas. Tavas novājinātās atbildības sajūtas dēļ, palaidīsi darbiņus pašplūsmā tāpēc nebūvē ilūziju gaisa pilis.

Horoskops vēzim

Pat ja būsi personīgo attiecību emocionālā fona ietekmē, nezaudēsi atbildības sajūtu un pamatīgumu darba attiecībās. Visi tavi darbi vai paveiktais kļūs par paraugu nelokāmai uzņēmībai un neatlaidībai.

Horoskops lauvai

Neizvairies no smaga vai pat bīstama darba, jo neviens cits kā tu šodien to nepaveiks labāk. Ja tevi nomāc kāds finansiāls vai morāls parāds, centies to nokārtot pēc iespējas ātrāk un vēlāk baudi veselīgu naktsmieru.

Horoskops jaunavai

Kabatā, bankas kontā vai kopējās naudas burciņā notiekošais būs tavu rūpju galvenais iemesls. Lai gan sāk parādīties gaisma tuneļa galā, sajūtu līmenī vēl nevaldīs miers. Uzticies kādam, lai kliedētu iekšējo sasprindzinājumu.

Horoskops svariem

Nu ļoti jūtīga un ievainojama šodien izrādīsies tava iekšējā pasaule. Bet būsi apveltīts ar šarmantu romantismu, kas Tevi padarīs neatvairāmu un arī viegli pieejamu cilvēkiem, kuri apelēs pie tavas žēlsirdības un palīdzības.

Horoskops skorpionam

Attiecībās pieaugs savstarpējās pievilkšanās spēks un šim magnētismam būs sarežģīti vai pat neiespējami pretoties. Simpātiju izpausmes tiks realizētas caur jutekliskumu un vēlmi pēc pieskārieniem.

Horoskops strēlniekam

Šodien vari piedzīvot samērā kareivīgu uzskatu, pārliecību un viedokļu konfrontāciju. Ja šajās batālijās tiks aizskartas tavas fundamentālās pārliecības, parādīsi visu savu emociju krāšņo buķeti.

Horoskops mežāzim

Šodien vēlēsies demonstrēt savu principu nelokāmību un izvēlētā ceļa taisnumu. Tikai padomā kam to visu gribi pierādīt un kādas var būt sekas. Tavs iznāciens var izrādīties nelaikā un nevietā.

Horoskops ūdensvīram

Tevi var iemanipulēt citu konfliktā un beigās izrādīsies pie visa vainīgais. Tāpēc met lielus līkumus vietām, kur notiek aizkadra cīņas un mērīšanās ar varas atribūtiem.

Horoskops zivīm

Neliedz kādam dzīves gudrākam cilvēkam uzņemties kontroli pār tavām darbībām un emocijām. Mēģināsi demonstrēt savu unikalitāti pārsteidzot pat tos, kuri tevi pazīst vēl no smilšu kastes laikiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Aktualitātes

Video: ''Baritoniem'' ne visai veiksmīgs fināla starts

17 Video: ''Baritoniem'' ne visai veiksmīgs fināla starts

”Baritoniem” finālā uz skatuves vēl pievienosies viss Latvijas estrādes dīvu zieds: Antra Stafecka, Dināra Rudāne un Ieva Sutugova un Rūta Dūduma, lai kopā izpildītu ”Abba” leģendāro hitu ”Dancing Queen”, bet sākt viņi izvēlējušies ar Eltona Džona ”Your Song”.

''X Faktora'' lielā fināla košākie brīži

83 ''X Faktora'' lielā fināla košākie brīži

Ar fantastisku fināla koncertu noslēgusies šova ”X Faktors” otrā sezona. Par otrās sezonas uzvarētāju oficiāli pasludināta Kattie, otro vietu nopelnīja ”Baritoni”, bet trešajā vietā palika ”Radio trio”.

Lai uzvar tas īstais! Intars Busulis atklāti par ''X Faktora'' finālistu stiprajām pusēm un mīnusiem

9 Lai uzvar tas īstais! Intars Busulis atklāti par ''X Faktora'' finālistu stiprajām pusēm un mīnusiem

Jau svētdienas, 16. decembra, vakarā izšķirsies, kurš no trim jaunajiem māksliniekiem – Kattie, ”Baritoni” vai ”Radio trio” – kļūs par ”X Faktora” otrās sezonas uzvarētāju. Skaties.lv pirms fināla aprunājās ar mentoru Intaru Busuli, kurš neslēpj – tā kā finālā viņam neviena liktenis vairs nav jālemj un viss atkarīgs no skatītājiem, viņš gatavs izteikt savu viedokli par labākajiem.

Ekskluzīvi: pēdējais mēģinājums pirms lielā ''X Faktora'' fināla

13 Ekskluzīvi: pēdējais mēģinājums pirms lielā ''X Faktora'' fināla

Klāt 16. decembris, lielais ”X Faktora” fināls. Trīs izcili jaunie mūzikas talanti: Kattie, ”Baritoni” un ”Radio trio” jau šovakar kāps uz skatuves, lai cīnītos par otrās sezonas uzvarētāja titulu. Skaties.lv ieskatījās fināla koncerta ģenerālmēģinājumā.

Vai baltkrieviete ir pelnījusi uzvaru Latvijas ''X Faktorā''? Komentē Aija Auškāpa

41 Vai baltkrieviete ir pelnījusi uzvaru Latvijas ''X Faktorā''? Komentē Aija Auškāpa

Gaidot ”X Faktora” finālu, spēkā pieņēmušās valodas par Baltkrievijas pārstāves Kattie dalību tajā. Šova fani sadalījušies divās nometēs. Ja vieni bauda Kattie sniegumu, slavē meiteni un balso, daļa tautas pukst par to, ka vai nu savā šovā ļausim uzvarēt baltkrievietei. Kattie mentore Aija Auškāpa sarunā ar Skaties.lv pieliek lielisku punktu šai diskusijai.

Kurš pelnījis uzvaru? Raimonds Pauls analizē “X Faktora” fināla talantus

18 Kurš pelnījis uzvaru? Raimonds Pauls analizē “X Faktora” fināla talantus

Maestro Raimonds Pauls arī ir sekojis līdzi ”X Faktoram” un redzējis, kā visi trīs finālisti nonāk līdz finiša taisnei. Salīdzinot šova pirmās un otrās sezonas dalībnieku vokālās prasmes maestro paziņo, ka šova līmenis ir ļoti audzis. Finālistiem ir potenciāls darboties mūzikas biznesā.

Kādas dziesmas izpildīs ''X Faktora'' finālisti?

40 Kādas dziesmas izpildīs ''X Faktora'' finālisti?

Jau 16. decembra vakarā lielais ”X Faktora” fināls, kurā par labākā jaunā mūzikas talanta godu cīnīsies Kattie, ”Baritoni” un ”Radio tro”. Skaties.lv atklāj, kādas dziesmas viņi izvēlējušies kā savus veiksmes talismanus. Vai tās palīdzēs tikt pie uzvaras?

Kattie: Uzvara Latvijas ''X Faktorā'' man, meitenei no Baltkrievijas, nozīmētu vēl vairāk nekā konkursantam no Latvijas

36 Kattie: Uzvara Latvijas ''X Faktorā'' man, meitenei no Baltkrievijas, nozīmētu vēl vairāk nekā konkursantam no Latvijas

Starp ”X Faktora” otrās sezonas finālistiem ir arī meitene no Baltkrievijas – Kattie. Kamēr daļa skatītāju diskutē par to, vai citas valsts pārstāvim vajadzētu uzvarēt Latvijas šovā, pati māksliniece sarunā ar Skaties.lv atklāj, cik daudz viņai nozīmē Latvijas skatītāju atbalsts, kā arī gatava dot faniem īpašu solījumu.

Skaties vairāk