Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 12. decembris

Otīlija, Iveta

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vešana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Horoskops vērsim

Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

Horoskops dvīņiem

Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Horoskops vēzim

Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Horoskops lauvai

Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Horoskops jaunavai

Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Horoskops svariem

Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Horoskops skorpionam

Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Horoskops strēlniekam

Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Horoskops mežāzim

Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Horoskops ūdensvīram

Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šī gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Horoskops zivīm

Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Aktualitātes

Fināla nedēļā “Radio trio” izlēmušas “iespiest gāzes pedāli grīdā”

4 Fināla nedēļā “Radio trio” izlēmušas “iespiest gāzes pedāli grīdā”

”X Faktora” pusfinālā uz izbalsošanas svītras stāvēja grupa ”Radio trio” un dziedātājs Didzis Melderis. Žūrija lēma, ka šovs jāpamet Didzim, šāda izvēle radīja lielu pārsteigumu ”Radio trio” meitenēs, kuras bija gatavas aiziet. Grupa necerēja uz palikšanu šovā, bet ļoti priecējas par doto iespēju.

Ekskluzīvi: kas notika ''X Faktora'' pusfināla aizkulisēs

10 Ekskluzīvi: kas notika ''X Faktora'' pusfināla aizkulisēs

9. decembra vakarā lielajā ”X Faktora” pusfinālā noskaidroti trīs mākslinieki, kuri 16. decembrī cīnīsies par uzvaru šovā. Uz skatuves pusfinālā varējām baudīt patiešām iespaidīgus numurus un īstas emocijas, bet – kas tikmēr notika aizkulisēs? Skaties.lv piedāvā ieskatīties tur, kur citiem liegts.

Noskaidrots šova “X Faktors” fināla trijnieks

189 Noskaidrots šova “X Faktors” fināla trijnieks

9. decembra vakarā Rīgas kinostudijā un TV3 tiešraidē tika noskaidroti trīs ”X Faktora” otrās sezonas finālisti, kuri jau pēc nedēļas cīnīsies par uzvaru šovā un galveno balvu – 10 tūkstošiem eiro un sadarbību ar kompāniju “Sony Music”.

Ciemos pie Jeļenas Matules. Ļenas dzīvoklī saldumu slēpšana izvērtusies par tradīciju

4 Ciemos pie Jeļenas Matules. Ļenas dzīvoklī saldumu slēpšana izvērtusies par tradīciju

Dziedātāja Jeļena Matule meklē savu ceļu mūzikā un, lai gūtu rezultātus, nelaiž garām nevienu iespēju. Pāris mēnešu laikā Ļena paspējusi piedalīties gan ”X Faktora” atlasē, gan Eirovīzijas nacionālajā atlasē, gan piedalās grupas ”Serebro” jaunā sastāva atlasē. Skaties.lv paviesojās dziedātājas mājās un ielūkojās mākslinieces ikdienā.

Skaties vairāk