Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 18. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Jutīsies iekšēji uzlādēts un tāpēc stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Horoskops vērsim

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Horoskops dvīņiem

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas un visiem kļūs vieglāk.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops jaunavai

Daži no šodienas asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna sadarbība.

Horoskops skorpionam

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai pārdošanai. Lai neiekristu sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Horoskops strēlniekam

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Horoskops mežāzim

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Horoskops ūdensvīram

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops zivīm

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv
0

X Faktors 3. sezonas mentoru sadalījums pa kategorijām!

Šova kvēlākajiem faniem bija iespēja ietekmēt jauno talantu likteni! Lūk, balsojuma rezultāti - kurš mentors pretī uzvarai vedīs vokālās grupas, kurš – sievietes vecumā no 16 līdz 25 gadiem, vīriešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem, un kurš palīdzēs dalībniekiem, kas vecāki par 25 gadiem!

 • (17%) 16-25 vīrieši
 • (42%) 16-25 sievietes
 • (14%) 25+
 • (27%) Vokālās grupas
 • (24%) 16-25 vīrieši
 • (20%) 16-25 sievietes
 • (19%) 25+
 • (37%) Vokālās grupas
 • (19%) 16-25 vīrieši
 • (14%) 16-25 sievietes
 • (36%) 25+
 • (31%) Vokālās grupas
 • (43%) 16-25 vīrieši
 • (16%) 16-25 sievietes
 • (18%) 25+
 • (23%) Vokālās grupas

Jaunākais X Faktorā

Aktualitātes

''X Faktora'' zvaigzne Līga Rīdere nāk klajā ar jaunu hitu

1 ''X Faktora'' zvaigzne Līga Rīdere nāk klajā ar jaunu hitu

”X Faktorā” iepazītie mākslinieki nepārstāj rosīties, kad šova filmēšanas kameras izslēgtas – katrs no tiem turpina iet pa iemīto mūzikas taciņu vēl sparīgāk. Izņēmums nav Līga Rīdere, kuras trumpis neapšaubāmi ir izjustas dziesmas latviešu valodā. Nupat viņa nodevusi sava talanta cienītājiem jaunāko veikumu.

Skaties vairāk