55 gadus vecais frizieris Gints: Esmu gatavs iekarot Latviju!

1 komentārs

Jau pirmā “X Faktora” sērija Latvijai parādīja daudzus iepriekš neredzētus talantus, un viens no tiem bija Gints Ristamecs. Uzrunājām viņu uzreiz pēc uzstāšanās.

“Šodien man bija tāda dīvaina sajūta, jo tomēr pirmo reizi šāds šovs, un es kā pirmais numurs uzstājos!” pēc sava priekšnesuma portālam Skaties.lv pārdomās dalījās viens no spilgtākajiem pirmā raidījuma dalībniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Brīdī, kad ieraudzīju Intaru un Reini, viņi smaidīja, un bija tāda kopības sajūta. Tas mani nomierināja,” tā Gints, kurš uzskata, ka viņam klājies diezgan droši. “Es zinu, uz ko es gāju, es zinu, ko es varu, zāle nāca pretī. Sākumā gan biju drusku sabijies, kā arī nedaudz esmu apslimis, kas nedaudz traucēja,” savu veselības stāvokli ieskicē 55 gadus vecais valmierietis.

Pirmās izdziedātās notis Gintam bija par kādu pustonīti zemākas, bet uztraukumā viņš to pats nav jutis, taču dziesmas laikā saņēmies un parādījies labāko, ko var.

“Esmu beidzot gatavs iekarot Latviju, jo ir stimuls. Un labi, ka bija arī viens “nē”, jo, ja būtu visi trīs “jā”, būtu nonācis kā uzvarētājs. Tagad ir iemesls pierādīt, ka es varu vēl labāk!” par savu tālāko darbību “X Faktorā” portālam Skaties.lv klāsta Ristamecs.

Video: Ginta Ristameca zvaigžņu stunda šovā “X Faktors”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!