2 komentāri
Trīs grūtniecības un notievēšana. Līga Rīdere nodemonstrē, vai uz viņas vēdera ir nokarājusies āda
INSTAGRAM

Trīs bērnu māmiņa, dziedātāja Līga Rīdere pēc trešās atvases dzimšanas cītīgi pievērsusies veselīgam dzīvesveidam un slaidu formu atgūšanai. Sieviete izrāda savu ķermeni dažādos laika posmos. Motivējot citus – sekot sapņiem un pietuvoties tam, ko paši vizuāli dēvē par skaistu.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Līga raksta, ka atbrīvoties no 20 kilogramiem ir fantastiski, bet bijis satraukums par ādas tvirtumu un spēju adaptēties pārmaiņām.

Pirms un pēc! Līga Rīdere parāda, kā izmainījusies viņas seja pēc sešu mēnešu sportošanas

Vingrošana, ēšanas intervāls un atteikšanās no vairākiem produktiem! Rīdere atklāj notievēšanas recepti

”Nav jābaidās no ādas staipīšanas, bet gan no uzturvielu trūkuma, mazkustīga dzīvesveida, straujas un ilgstošas ādas izstiepšanās,” skaidro Līga.

Mūziķe paziņo, ka ādai ir vajadzīgas olbaltumvielas, jeb aminoskābes, kuras ir nepieciešamas kolagēna sintēzei ķermenī.

Lai tā notiktu, dziedātāja aicina uzņemt pietiekoši daudz ūdens un kustēties, lai asinsrite visu labo spētu piegādāt uz vietām, kur tas nepieciešams. Tāpat arī aizvadīt prom vielmaiņas procesos radušās atkritumvielas.

Mūziķei ir slikta asinscirkulācija kājās, tieši ciskas ir pēdējās, kas sasilst treniņu laikā. Trīs bērnu māmiņa paziņo, ka tur viņai nostājas limfa un “celulīta ballīte” aiziet uz urrā!

”To var risināt, mājās veicu banku masāžu kājām, vēderam un augšstilbiem. Āda kļūst sarkana, jo asinsrite ir uzlabota, tiek veikta limfas drenāža. Reizēm ir kāds zilums, bet to atsver ieguvumi,” savu ikdienas rutīnu skaidro Līga.

Mūziķe publisko fotogrāfiju un video, kurā izrāda savu vēderu, parādot, ka viņai izdevies atgūt lielisku formu un arī vēders ir tvirts, bez liekas ādas, kas nesavelkas, bet karājas.

Foto: Līga Rīdere četru mēnešu laikā zaudējusi 20 kilogramus liekā svara