4 komentāri

”X Faktora” slava jau izgājusi krietni ārpus Latvijas robežām, un potenciālie dalībnieki gatavi mērot tālu ceļu, lai ierastos uz noklausīšanos, kas, iespējams, pavērs ceļu uz sapni. Uz atlasi Valmierā speciāli no Īrijas atlidojusi bija Santa Jansone, kura, ja izdosies tikt šovā, gatava ar visu ģimeni pārvākties atpakaļ uz dzimteni pēc 10 svešumā nodzīvotiem gadiem.

”Atskrēju uz Latviju tikai dēļ ”X Faktora”. Vakar naktī ielidoju Rīgā. Atbraucu uz Valmieru, nodziedāju, tagad skrienu atpakaļ uz lidostu, lai vakarā jau atgrieztos Īrijā. Pa ceļam vēl satikšos ar vecomammu,” Skaties.lv stāsta Santa.

Biļetes uz Latviju viņai izmaksājušas 230 eiro, taču meitene nenožēlo nevienu izdoto centu.

”Ļoti gribējās pamēģināt. Liekas, ka sanāk, bet, protams, jāpiestrādā pie balss tehnikas. Mājās dziedi, liekas, ka sanāk, bet te, žūrijas priekšā, protams, ir citādāk,” kritiski uz savu sniegumu raugās Santa, gan neslēpjot, ka, ja jau, tad jau – viņa iet uz uzvaru!

Īrijā Santa dzīvo ar vīru un diviem bērniņiem, piecus un divus gadus veciem. ”Pati esmu projām jau desmit gadus. Tagad, Latvijā, sajūta kā atbraucot ciemos, smaida Santa. To, ka jābrauc uz atlasi, viņa izlēmusi dažu dienu laikā, nostādot ģimeni fakta priekšā.

”Pārāk priecīgs vīrs nebija, kad paziņoju, ka braucu uz Latviju, lai piedalītos atlasē, taču saprata. Katram dzīvē kāda traka lieta jāizdara,” dzīvi viegli tver jaunā dziedātāja. Un viņa gatava iet vēl tālāk!

Tikmēr Marks uz atlasi ieradies no psihiatriskās slimnīcas! Lasi TE!

”Ja tikšu šovā, ar visu ģimeni pārvākšos atpakaļ uz Latviju. Bērni būs priecīgi tikt pie omēm, iet latviešu bērnudārzos, runāt latviski. Tas būs tikai pozitīvi.

Jā, viss var notikt, ”X Faktoram” ir iespēja likt mums atgriezties Latvijā. Bērniem tas noteikti būs ieguvums, mamma, tētis, māsa – visi būs tikai priecīgi, ka atgriežamies mājās. Un ja šovā labi veiksies, būs jāpaliek un jāveido karjeru šeit,” gatava lielām pārmaiņām ir Santa.

Un kāpēc gan ne? Santa tic horoskopiem, un šī gada prognoze viņai solot lielas pārmaiņas.

”Jā, varbūt tas būs ”X Faktors”, kas mani šogad atvedīs atpakaļ uz Latviju uz palikšanu. Domāju, ka darbu Latvijā es noteikti atrastu. Es par to neuztraucos,” spriež Santa, kura ārzemēs strādā par skaistuma kopšanas un permanentā grima speciālisti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!