Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

14 komentāri
18. novembrī Diāna Paško svin dzimšanas dienu! Kāpēc dziedātājai jubilejas sagādā skumjas?
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

18. novembrī ”X Faktora” zvaigzne Diāna Paško svin dzimšanas dienu. Dziedātāja lepojas, ka piedzimusi valsts svētkos, tas tikai rada papildus pacilātības sajūtu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna atklāj, ka pagājušajā gadā nav vēlējusies svinēt jubileju, bet draugi piezvanījuši un pateikuši, ka vēlas viņu apsveikt.

”Sajūtu, ka no manas nākamās uzstāšanās gaida ļoti daudz!” Diāna Paško par pašai sev uzlikto latiņu

Dziedātājai izdevies rezervēt galdiņu vienā no Vecrīgas restorāniem un iepriecināt draugus ar kopā būšanu un vakariņām.

Arī šogad mūziķe plāno satikt draugus un kopā nosvinēt dzimšanas dienu. Neko īpašu viņa neplāno, jo jau otrdien jāatgriežas ritmā un jāgatavojas nākamajai tiešraidei!

”Man dzimšanas dienas ir skumji svētki, vienmēr analizēju, ko esmu sasniegusi, ko neesmu. Šogad ir izņēmums, jo turpinu, dzīvot atsevišķi no vecākiem, koncertēju ar grupu un piedalos ”X Faktorā”. Saka – kā sagaidīsi, tā aizvadīsi! Man nav iebildumu, lai turpinās tikpat radošs režīms,” smaida Diāna.

Diāna pati sev dzimšanas dienā uzdāvināja iespēju izgulēties. Tiesa gan neizdevās nogulēt līdz vienpadsmitiem dienā, kā bija plānots, jo ir izveidojies ritms un viņa ceļas agri.

Tā kā Diāna nemīl vienkārši vāļāties pa gultu, tad agrais rīts deva iespēju iedzert kafiju un atbildēt atbalstītājiem.

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Vienmēr atceros sevi bērnībā, domāju, ja uzrakstītu kādam, kurš mani iedvesmo, es vēlētos saņemt atbildi, tāpēc arī vienmēr atrodu laiku, lai atbildētu. Ņemt patīk visiem, bet dot pretī, ne vienmēr,” aizdomājas Diāna.

Diāna uzsver, ka ir Rīgas fane, viņai telefonā ekrāna tapete ir brāļa fotogrāfija, kura nereti tiek nomainīta pret kādu Rīgas skatu.

Redzot, kā tūristi staigā un skatās jūgendstila ēkas, Diānu pārņem patīkamas sajūtas. Dziedātājai patīk, ka var sevi asociēt ar Rīgu, ar Latviju. Fakts, ka Rīga ir liela pilsēta, bet ne megapole, ļauj dziedātājai justies omulīgi.

”Smejos, ka esmu tikpat neatkarīga, kā Latvija. Draugi man parasti novēl palikt tikpat neatkarīgai, kā valsts, dažreiz negribas būt tik neatkarīgai, bet palaist ”grožus” vaļīgāk, bet neprotu tā,” nosaka Diāna.

Diāna ir minimālisma piekritēja, to zina arī draugi, kuri dāvina atbilstošas dāvanas. Pirms gada draugs uzdāvināja sudraba saspraudi Latvijas formā, kurā attēloti dzelzceļa ceļi.

Pati šova dalībniece sev iegādājusies mazu, akurātu sirsniņas piespraudi, kurā arī redzams karogs.

Skolas laikā viņa nēsājusi karoga lentītes, nu izvēlas citas rotaslietas, kurās redzama Latvija, kā nekā lentītes nolietojas, var pazust un tas ir skumji.

”X Faktora” dalībniece Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

”Reiz draugs uzdāvināja ”patriotu komplektu” – maisiņu uz kura attēlota Rīga, bet pašā maisiņā atradās valsts karodziņi un rokassprādzītes. Nebija jādomā dzimšanas dienai temats, vai krāsas – viss bija skaidrs,” priecājas Diāna.

Diāna ir laimīga, ka dzimšanas dienā nav jādomā izklaides programma – ”Staro Rīga”, dažādi svētku pasākumi un salūts jau ir nodrošināts!

Dziedātājas mamma atceras, ka Diānai, dzimstot, viss dzemdību nams svinējis svētkus un medicīnas personāls smiedamies teicis, kāpēc viņa dzemdē tieši svētkos, kad visi vēlas svinēt? Pēc tam jau visi priecājušies, ka patriotiskajos svētkos pasaulē nākusi veselīga meitenīte.

”Kopš sevi atceros vienmēr kopā ar ģimeni gājām skatīties salūtu. Patīk tā sajūta – gatavošanās, iešana, gaidīšana. Lieliska iespēja ģimenei pabūt kopā, apmeklēt pasākumu, mums tā ir ģimenes tradīcija. Veids kā kopā kvalitatīvi pavadīt laiku un būt vienotiem ar tautu, valsti,” nobeidz Diāna.

Skaties.lv sveic Diānu 24 dzimšanas dienā un novēl kvēlāko sapņu piepildījumu!

TOP komentāri

 • Arvīds
  +40 +32 -8

  Arvīds

  Prieks, tiešām ļoti pozitīva jaunkundze,apsveicu Dzimšanas dienā un mūsu Valsts Svētkos!...Ļoti labi dzied un ir pelnījusi uzvaru X-faktora konkursā!
 • Nanija
  +26 +22 -4

  Nanija

  Lai pozitīvām emocijām piepildīta dzimśanas diena, kas sakrīt ar Latvijas gadadienu. Bet piekrītu,ka vakardienas vakars prasījās pēc latviskuma. Ar to Tu tikai būtu ieguvusi vairāk atbalstītāju :)
 • andis
  +25 +18 -7

  andis

  Pieklājīgi: Daudz laimes dzimšanas dienā!!!
  Bet par uzvaru: šis paktoršovs nav vairs Tava vieta. Tu atnāc kā uz savu koncertu ar savām koncertprogrammas dziesmām. Tas nav konkurss.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!