Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

11 komentāri

Dziedošo talantu šovā “X Faktors” 24. septembra raidījums bija pēdējā atlase, kurā iepazināmies ar jaunām sejām pašmāju mūzikā, un viena no tādām bija tikai 16 gadus vecā Anna Patrīcija Karele, kura demonstrēja ko tādu, ko iepriekš nebija rādījis neviens.

Meitene jau no mazotnes dzied un muzicē kopā ar savu ģimeni folkloras kopā “Tarkšķi”. “Manuprāt, daudzi jaunieši kaunas par to, ka viņi ir saistīti ar folkloras kopām, bet ar to vajadzētu lepoties,” pirms kāpšanas uz “X Faktora” skatuves atzīst viņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anna Patrīcija prot ne tikai lieliski dziedāt, bet prot spēlēt vairākus mūzikas instrumentus. “Vijoli, tāpat kā tagad saksofonu, esmu apguvusi mūzikas skolā, bet pārējos instrumentus pašmācībā, piespēlējot dziesmām,” portālam Skaties.lv uzreiz pēc sava priekšnesuma stāsta viņa, kura bez pieminētajiem instrumentiem prot spēlēt arī mandolīnu, akordeonu, klavieres, blokflautu, cītaru un ukuleli.

No pašas mazotnes viņa nodarbojas ar mūziku, turklāt dara to veiksmīgi, tāpēc uzdevām jautājumu, kāpēc pieteicās “X Faktorā”: “Es dziedu arī populārās mūzikas studijā un uzskatu, ka ar savu balsi spēšu atšķirties no citiem. Gribēju vienkārši pamēģināt!”

Jauniete sola, ka nākamajās uzstāšanās noteikti varam gaidīt no viņas vēl kādus pārsteigumus un, iespējams, pat kādas aranžijas, kurā populārā mūzika apvienota ar folklora. Un tas jau pavisam drīz, dziedošo talantu šova “X Faktors” krēslu izaicinājumu raidījumā.

TOP komentāri

 • Laimrota
  +18 +17 -1

  Laimrota

  Fui, tiem , kas šo raksta. Šī burvīgā dziedātāja ir Anna Patrīcija Karele. Uzvārdus vajadzētu rakstīt precīzāk!
 • Fāteris
 • Dace Mezina
  +9 +8 -1

  Dace Mezina

  Kopš kura laika Anna ir suitu meitene?! Iecava neietilpst suitu vēsturiskajā novadā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!