Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Horoskops aunam

Var parādīties izaicinošas situācijas mājas dzīvē, kas liks tev aizdomāties par briestošajām pārmaiņām. Šodien centies izrādīt patiesu interesi par savu ģimenes locekļu vajadzībām.

Horoskops vērsim

Sevī atradīsi spēku, lai harmonizētu un sakārtotu savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Ar viņiem pavadītais laiks uzlādēs tavus enerģijas rezervuārus nākošajai darba nedēļai.

Horoskops dvīņiem

Šodien vari atļauties paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Horoskops vēzim

Visas dienas garumā meklēsi iespēju ar kādu komunicēt, satikties vai vismaz virtuāli pačalot. Šodien būs vēlēšanās iesaistīties pasākumos ar lieliem ļaužu pūļiem, skaļu mūziku un kņadu. Varbūt vēlies aizmirsties?

Horoskops lauvai

Šodien atļausies būt nerātns un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Papūlies, lai tava radoša iedvesma izpaustos mājas pārkārtošanā.

Horoskops jaunavai

Diena būs enerģiju dodoša, nevis ņemoša. Esi brīvdomājošs, spontāns un draisks. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un nebaidies rīkoties mirkļa iegribu mudināts, jo nevar zināt, kad vēl būs tāda izdevība un noskaņojums.

Horoskops svariem

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu kompāniju kādā pasākumā. Ja ļausies radošai iedvesmai, centies to fokusēt uz sadzīves interjera nomaiņu vai sava tēla izdaiļošanu.

Horoskops skorpionam

Vari tikt kaisles un mīlas bultu savainots. Droši ļaujies jauko izpalīgu aprūpei. Nepalaid garām iespēju uzsākt kādu romantisku stāstu, jo drēgnajos rudens vakaros vienam būs auksti un skumīgi.

Horoskops strēlniekam

Šajā svētdienā ir nepieciešams realizēt savas baudkārā negantnieka īpašības. Iespējams, to var darīt nododoties kādam vaļaspriekam, kas saistīts ar ātruma, spēka vai iznešanās demonstrēšanu.

Horoskops mežāzim

Neiznieko šo skaisto brīvdienu pārdomām par sīkām un nebūtiskām lietām. Ja vēlies uzlādēt savus enerģijas krājumus, meklē iespējas to darīt gaumīgi, saprātīgi un ar šiku.

Horoskops ūdensvīram

Šodien nevajadzētu steigties – visa diena tavā pārziņā. Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Vēl ir iespēja paspēlēt romantiskās rotaļas.

Horoskops zivīm

Ja starp tevi un partneri valda patiesa rezonanse, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņa vaļaspriekiem un pats bez sirdsapziņas pārmetumiem dodies savos ceļos vai neceļos. Ja savstarpējo attiecību saspēle ir spriedzes caurstrāvota, nebūtu ieteicams izlaist savu mīlas objektu no redzesloka.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
X Faktors

Balso par X Faktora dalībniekiem

Lauris Bergmanis

Lauris Bergmanis

150
Arturs Gruzdiņš

Arturs Gruzdiņš

1392
Adriana Miglāne

Adriana Miglāne

534
Alise Haijima

Alise Haijima

278
Edgars Kreilis

Edgars Kreilis

379
Nadežda Maņkeviča

Nadežda Maņkeviča

238
Līga Rīdere

Līga Rīdere

160
Hypnotic

Hypnotic

176
The Stones

The Stones

105
Tautumeitas

Tautumeitas

202
Koukie Band

Koukie Band

195

Noskaties jaunāko raidījumu!

Lasi vairāk!

Noskaties vēlreiz! “X Faktora” seksīgākais priekšnesums

Noskaties vēlreiz! "X Faktora" seksīgākais priekšnesums

Lai gan viņš bija tas, kurš pirmais atvadījās no sapņa uzvarēt “X Faktorā”, nevarētu teikt, ka priekšnesums atstāja skatītājus vienaldzīgus. Aivo Oskis noteikti pretendē uz šīs sezonas seksīgākā priekšnesuma titulu.

Foto: “X Faktora” pirmās tiešraides spilgtākie brīži

Foto: "X Faktora" pirmās tiešraides spilgtākie brīži 1

15. oktobra vakarā ”X Faktora” fināla sērijā startēja 12 pretendenti no visas Latvijas – tika aizstāvēts Bauskas, Rūjienas, Ventspils, Bērzkroga, Kandavas, Auces, Jelgavas, un, protams, arī Rīgas gods. Pretendenti izpildīja dziesmas, kas stāsta par viņiem pašiem, līdz ar to mēs varējām izbaudīt ļoti plašu priekšnesumu gammu. Tomēr šovs paliek šovs un kādam to arī nācās atstāt, un pirmajā reizē tas bija Aivo Oskis.

Kā pirmais “X Faktoru” pamet Aivo Oskis

Kā pirmais "X Faktoru" pamet Aivo Oskis 48

15. oktobra vēlā vakarā noslēdzās pirmā “X Faktora” fināla sērija, kurā noskaidrojās pirmais no
šova 12 pamatsastāva, kas uz skatuves svētdienas vakaros vairs nekāps. Žūrija lēma, ka šovs beidzies auceniekam Aivo Oskim.

Pirmajā ”X Faktora” tiešraidē šovu pamet Aivo; noskaties!

Pirmajā ''X Faktora'' tiešraidē šovu pamet Aivo; noskaties! 11

Svētdiena, 15. oktobris, ir datums, kad ”X Faktora” cīņa ieiet jaunā līmenī – visi šovi nu notiek tiešraidē, kas mums, skatītājiem, nozīmē, ka redzēsim pilnīgi visas dziedājuma nianses – nekas nav ”izgriežams” vai pārveidojams! Pirmajā tiešraidē notika pirmā izbalsošana, un šovu pameta Aivo Oskis.