Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Dodies uz skaties.lv

Aktualitātes

Fināla nedēļā “Radio trio” izlēmušas “iespiest gāzes pedāli grīdā”

4 Fināla nedēļā “Radio trio” izlēmušas “iespiest gāzes pedāli grīdā”

”X Faktora” pusfinālā uz izbalsošanas svītras stāvēja grupa ”Radio trio” un dziedātājs Didzis Melderis. Žūrija lēma, ka šovs jāpamet Didzim, šāda izvēle radīja lielu pārsteigumu ”Radio trio” meitenēs, kuras bija gatavas aiziet. Grupa necerēja uz palikšanu šovā, bet ļoti priecējas par doto iespēju.

Ekskluzīvi: kas notika ''X Faktora'' pusfināla aizkulisēs

9 Ekskluzīvi: kas notika ''X Faktora'' pusfināla aizkulisēs

9. decembra vakarā lielajā ”X Faktora” pusfinālā noskaidroti trīs mākslinieki, kuri 16. decembrī cīnīsies par uzvaru šovā. Uz skatuves pusfinālā varējām baudīt patiešām iespaidīgus numurus un īstas emocijas, bet – kas tikmēr notika aizkulisēs? Skaties.lv piedāvā ieskatīties tur, kur citiem liegts.

Noskaidrots šova “X Faktors” fināla trijnieks

186 Noskaidrots šova “X Faktors” fināla trijnieks

9. decembra vakarā Rīgas kinostudijā un TV3 tiešraidē tika noskaidroti trīs ”X Faktora” otrās sezonas finālisti, kuri jau pēc nedēļas cīnīsies par uzvaru šovā un galveno balvu – 10 tūkstošiem eiro un sadarbību ar kompāniju “Sony Music”.

Ciemos pie Jeļenas Matules. Ļenas dzīvoklī saldumu slēpšana izvērtusies par tradīciju

3 Ciemos pie Jeļenas Matules. Ļenas dzīvoklī saldumu slēpšana izvērtusies par tradīciju

Dziedātāja Jeļena Matule meklē savu ceļu mūzikā un, lai gūtu rezultātus, nelaiž garām nevienu iespēju. Pāris mēnešu laikā Ļena paspējusi piedalīties gan ”X Faktora” atlasē, gan Eirovīzijas nacionālajā atlasē, gan piedalās grupas ”Serebro” jaunā sastāva atlasē. Skaties.lv paviesojās dziedātājas mājās un ielūkojās mākslinieces ikdienā.

Skaties vairāk