Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 17. decembris

Hilda, Teiksma

Horoskops aunam

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops vērsim

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops dvīņiem

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops vēzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops lauvai

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops jaunavai

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops svariem

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops skorpionam

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops strēlniekam

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops mežāzim

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops ūdensvīram

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

Horoskops zivīm

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
X Faktors

Balso par X Faktora dalībniekiem

Arturs Gruzdiņš

Arturs Gruzdiņš

7
Adriana Miglāne

Adriana Miglāne

7
Līga Rīdere

Līga Rīdere

6

Noskaties jaunāko raidījumu!

Lasi vairāk!

100 eiro kabatā! Noskaidrota “X Faktora” dāmu fotosesijas košākā zvaigzne un aktīvākais balsotājs

100 eiro kabatā! Noskaidrota "X Faktora" dāmu fotosesijas košākā zvaigzne un aktīvākais balsotājs

Jau vairāk nekā nedēļa apritējusi, kopš noslēdzies dziedošo talantu šovs “X Faktors”, taču vēl viens apbalvojums palicis nepaziņots. Proti, sadarbībā ar tirdzniecības centru “Domina” rīkojām elegantu “X Faktora” dalībnieču fotosesiju un ar Skaties.lv lasītāju atbalstu noteicām, kura no šova dāmām sievišķīgajā fotosesijā bijusi viskošākā zvaigzne.

12 “X Faktora” priekšnesumi, kas paliks atmiņā mūžam!

12 "X Faktora" priekšnesumi, kas paliks atmiņā mūžam! 6

3. decembra vakarā noskaidrojās pirmais Latvijas dziedošo talantu šova “X Faktors” uzvarētājs. Tas bija Rūjienas “Gada pilsonis 2017” Arturs Gruzdiņš, taču šo 14 nedēļu laikā bija arī citi spilgti mākslinieki, kuri ar saviem priekšnesumiem liks par sevi runāt ilgi.

“X Faktora” uzvarētājs: Es nezinu, kas būs tālāk!

"X Faktora" uzvarētājs: Es nezinu, kas būs tālāk! 3

Vienmēr pārliecinošs, ko novērtēja arī skatītāji astoņu “X Faktora” fināla nedēļu garumā un ne tikai. Nolikumā paredzēts, ka pirmās sezonas uzvarētājam jāparaksta līgums ar ierakstu kompāniju “Sony Music”, un tieši šim braucienam tagad gatavojas 24 gadus vecais rūjienietis Arturs Gruzdiņš.

Līksme līdz rītausmai! Neredzēti kadri no “X Faktora” svinībām

Līksme līdz rītausmai! Neredzēti kadri no "X Faktora" svinībām

Kurš to būtu domājis, ka ballīte iegriezīsies tik stipri, kā tas notika naktī no svētdienas uz pirmdienu, kad vienu no slavenākajiem Rīgas klubiem iekaroja dziedošo talantu šova “X Faktors” dalībnieki, producenti, žūrija un visi citi, kas atradās ballītē. Piedāvājam ieskatīties kadros, kas iepriekš vēl nekur nav tapuši publicēti.

Foto: kā ”X Faktora” aizkulisēs atpūtās un ar ko mielojās ”Hurts”

Foto: kā ''X Faktora'' aizkulisēs atpūtās un ar ko mielojās ''Hurts'' 14

”X Faktora” skatītājiem jauks pārsteigums bija grupas ”Hurts” priekšnesums. Lai arī mākslinieki uz skatuves Rīgas kinostudijā dziedāja vien vienu hitu, viņu uzņemšanai bija jābūt līmenī. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kinostudijas telpās, kur atpūtās zvaigznes, un noskaidrot, ar ko viņi mielojās.

Piesakies ”X Faktoram” 2018 un īsteno savu muzikālo sapni!

Piesakies “X Faktoram” 2018 un īsteno savu muzikālo sapni! 766

Ja Tavs talants ir spēcīgs vokāls, tad pasaulē skatītākais televīzijas realitātes šovs ”X Faktors” ir Tava iespēja iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Nav svarīgi, vai Tev ir 16 vai 61, vai dzīvo Rīgas centrā vai viensētā meža ielokā. Svarīga ir tikai Tava balss!

Foto: ”Hurts” iemēģina ”X Faktora” skatuvi un dod padomu finālistiem

Foto: ''Hurts'' iemēģina ''X Faktora'' skatuvi un dod padomu finālistiem 17

”X Faktora” lielais fināls pārspēs visas fanu cerības – uz skatuves Rīgas Kinostudijā kāps pasaules zvaigznes no Mančestras – grupa ”Hurts” jeb Teo Hačkrafts un Adams Andersons. Skaties.lv bija klāt brīdī, kad mūziķi izmēģināja savu numuru un lūkoja noskaidrot, ko tad pasaules mūzikas grandi var ieteikt, iespējams, nākamajām pasaules mūzikas zvaigznēm – mūsu ”X Faktora” finālistiem.