”X Faktora” pretendents Marks Senkovs: Man neliekas normāli, ka alkohols, lamāšanās un izvirtība ir kā dzīves norma

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

1 komentārs
”X Faktora” pretendents Marks Senkovs: Man neliekas normāli, ka alkohols, lamāšanās un izvirtība ir kā dzīves norma
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Dziedātāju Marku Senkovu šova ”X Faktors” mentors Reinis Sējāns raksturoja kā labu un godīgu cilvēku. Tas mūziķim ir liels kompliments, jo augstāk par visu apkārtējos viņš vērtē garīgumu. Marks nodarbojas ar mūziku, velta laiku ģimenei, savai meitenei, kā arī apmeklē baznīcu. Dziedātājs saka, ka laimīgs ir vienmēr, jo laime ir izvēle!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Marks stāsta, ka ar mūziku nodarbojas jau trīs gadus. 2019. gadā viņš prezentējis pirmo solo albumu ”Night ride”, to iespējams noklausīties visās mūzikas platformās. Albumu Marks izdevis ar pseidonīmu Marki. Norit darbs pie otrā studijas albuma, kas būs ieturēts kristīgās rokmūzikas stilā.

”Gribu saprast, kas vēl tevī ir iekšā!” Žūrija Markam Senkovam dod iespēju parādīt sevi no citas puses

Mūziķis kopā ar labāko draugu izveidoja projektu ”DaCoda”, kas nodarbojas ar mūzikas un tekstu rakstīšanu, aranžijām jaunajiem māksliniekiem.

Šova pretendents katru nedēļu uzstājas, tāpēc viņam ir pazudušas bailes no skatuves un publikas. Eksistē patīkams uztraukums, bet tās nav bailes vai nepārliecība.

Markam žūrija ir mūzikas profesionāļi, kuri norāda uz vājajām vietām un izceļ spēcīgās. Tāpēc viņš izjutis pret mentoriem cieņu.

”Vienmēr iespējams labāk uzstāties. Kādam mans priekšnesums varēja likties ļoti labs, kādam citam – maksimāli neveiksmīgs. Parādīju visu, ko tajā mirklī spēju, baudīju uzstāšanos un pašu mūziku. Biju pelnījis četrus JĀ, bet cienu žūrijas viedokli,” nosaka Marks.

Šova pretendentam ļoti palīdzēja Reiņa Sējāna vārdi, par to, ka Marks ļoti pārliecinoši turas uz skatuves un labi dzied. Marka acīs, tie ir lieliski instrumenti karjeras sākšanai. Paticis arī Marata komentārs, par to, ka viņš nav izjutis, ka jaunais censonis patiesi tic tam, ko dzied. Tas tikai parāda, ka ir pie kā strādāt.

”Izpildītā dziesma nebija veltījums kādai meitenei. Bērnībā spēlēju teātrī un man sagādā gandarījumu ”piemērīt” sev citu dzīves un likteņus. Tas attiecināms arī uz mūziku. Izpildot citu mākslinieku dziesmas, vienmēr cenšos saprast, ko viņš izjuta un vienkārši spēlēju šo lomu,” skaidro Marks.

Neskatoties uz to, jaunā mūziķa sirds ir aizņemta un viņš savai mīļotajai velta visas savas paša rakstītās dziesmas.

”Viņa ir talantīga, skaista un gudra. Mana meitene Taņa arī ir mūziķe un mums pat ir kopīga dziesma ”Partner in crime”. Manās acīs Taņa ir sievietes ideāls. Viņa ir gaiša un patiesa. Bez kaitīgajiem ieradumiem! Nelamājas. Ciena garīgās vērības, ne materiālās,” tā Marks.

Baznīcu jaunais dziedātājs sāka pameklēt 22 gadu vecumā un ne reizi nav nožēlojis. Viņš vienmēr ir ticējis Dievam, bet mūsdienu sabiedrība uzspiež viedokli, ka nevar ticēt nekam pārdabiskam.

Markam nav pārsteigums, ka mūsdienu sabiedrībā dominē materiālā ceļa izvēle, ne garīgā. Apkārt tiek popularizēts, ka dzīvojam vienreiz un no dzīves ir jāņem viss. Tiek propagandētas viltus vērtības.

”Man neliekas normāli, ka alkohols, lamāšanās, izvirtība un “iešana pāri galvām”, lai sasniegtu savu labumu, ir kā dzīves norma. Mums baznīcā ir daudz jaunu un ambiciozu cilvēku, kuri izkopj savus talantus, viņiem ir augstas garīgās vērtības un patiesas dzīves prioritātes – ģimene, mīlestība, Dievs,” skaidro Marks.

Mūziķis ir drošs, ka laime ir izvēle, viņš ir laimīgs savā izvēlē, laimīgs, esot kopā ar ģimeni, laimīgs, esot uz skatuves, laimīgs, esot ierakstu studijā, laimīgs, esot baznīcā, laimīgs, esot līdzās savai meitenei.

1 komentārs