”Visi esam priecīgi, ka viņai beidzot atvērās acis!” Lauras mamma atklāj Mārtiņa patieso seju

60 komentāri
”Visi esam priecīgi, ka viņai beidzot atvērās acis!” Lauras mamma atklāj Mārtiņa patieso seju
Lauras privātais arhīvs

”Patiesības spoguļa” fanus pārsteigusi ziņa par Lauras un Mārtiņa, kuri saderinājās skatītāju acu priekšā, bet apprecējās pērnajā septembrī, šķiršanos. Mārtiņš pēc šķiršanās ziņas steidz publiski nomelnot Lauru, un Lauras ģimenes mērs ir pilns. Pie Skaties.lv vērsās meitenes mamma Līga, kura vēlas atklāt šova faniem, kāda ir Mārtiņa īstā daba.

Pēc ziņas par abu šķiršanos Mārtiņš vērsies pie Skaties.lv ar paziņojumu, kas izsaucis Lauras mammas dusmas. Mārtiņa versija TE!

”Mēs, Lauras ģimene, ilgi pacietām to, kāds bija Mārtiņš viena vienīga iemesla dēļ – Laura viņu mīlēja. Es jau sen sapratu, ka viņi nebūs kopā, redzēju, kāds ir Mārtiņš. Nu, kad viņš uzdrošinās šādi nomelnot manu meitu un draudēt viņai, vairs neklusēšu!” sarunā ar Skaties.lv uzsver Lauras mamma.

Kā neslēpj Līga, viņai allaž bijis sāpīgi redzēt, kā Mārtiņš izturas pret viņas meitu.

”Viņš pret Lauru izturējās kā pret suni! Kā pret kalponi! Cik daudz problēmu Laurai tik nav bijis Mārtiņa dēļ. Laura kā kalpone visu šo laiku vāca visu aiz Mārtiņa, ko viņš bija sastrādājis. Mēs visi esam priecīgi, ka Laurai beidzot atvērušās acis un viņa Mārtiņu pametusi!” neslēpj meitenes mamma.

Kā ar skumjām atklāj Līga, Mārtiņa kultūras līmenis esot visai zems.

”Viņa vārdu krājumā normālu vārdu nav. Kā viņš ar Lauru runāja! Kā ar lupatu, kā suni. Mārtiņš regulāri dzēra. Jau esot laulībā ar Lauru, čatoja ar citām.

Kā bija brīvdienas, viņš devās prom no mājām. Kur viņš bija un ko viņš darīja – kas to lai zina. Un par iztikšanu runājot – Laura bija tā, kura maksāja visus rēķinus, kamēr Mārtiņš, tiekot pie naudas, notrieca to, kā vēlējās,” ļoti nelāgu ģimenes modeli iezīmē Līga.

Sieviete atgādina šova faniem stāstu par krāpšanos ar telefona pirkšanu, kurā figurēja Mārtiņa vārds (lasi TE!).

Kā atklāj Līga, arī te viņš melojis paša sievai jau no sākta gala.

Sievieti uzjautrinājis Mārtiņa paziņojums, ka viņš it kā atgriezies Gērnsijā. ”Par kādu naudu? Smiekli nāk! Viņš tepat Dzērumos sēž un dzer! Gērnsijā viņu neviens priekšnieks atpakaļ negaida,” nosmejas Līga.

Kā atklāj Lauras mamma, darbiņu Gērnsijā Laurai izkārtojusi viņas māsa. Sākums bijis daudzsološs – Laura sākusi strādāt un dzīvot normālu dzīvi ārzemēs. Tad Gērnsijā ieradies Mārtiņš…

”Viņš uzreiz sataisīja problēmas, un viņa dēļ Laura zaudēja darbu. Un tagad viņam nav kauna melot, ka Laura viņu krāpusi! Es esmu Lauras mamma, es savu meitu pazīstu. Laura nav krāpusi Mārtiņu. Bet cik reizes Mārtiņš ir gājis pie citām un cik reizes Laura viņam piedevusi! Esmu laimīga, ka tas ir beidzies un manai meitai atvērušās acis!” neslēpj Līga.

Savā aizvainojumā, saprotot, ka vairs neizdosies dzīvot Laurai uz kakla, Mārtiņš esot nācis klajā ar draudiem.

”Mārtiņš piedraudēja Laurai, ka, ja viņa neņems viņu atpakaļ, viņš publiskos personiska rakstura fotogrāfijas. Tad nu klausies, Mārtiņ, ko es tev teikšu. Ja tu uzdrošināsies kaut kur publiskot jebkādu informāciju par Lauru bez viņas atļaujas, mēs, Lauras ģimene, esam gatavi uzreiz vērsties tiesā un ierosināt lietu par privātuma tiesību pārkāpumu.

Ja tu centīsies Laurai šādā veidā kaitēt, iesim oficiālo ceļu, un sekas tev būs smagas,” Mārtiņu brīdina Lauras mamma.

Jā, Laurai ir daudz mīlošu radinieku, kuri kā klints stāvēs par meiteni, un turpmāk sargās viņu no cilvēka, kurš neizrādījās Lauras nesavtīgās mīlestības vērts.

Bet nebūs nemaz jāsargā. Skaties.lv sazinājās ar Lauru, un meitene neslēpj, ka pēc šķiršanās jūt atvieglojumu. ”Kur man bija tās rozā brilles!” nu jau par pati savu lētticību nosmejas Laura.

Viņa vairs uz Mārtiņa meliem neuzķersies – laiks sākt jaunu, skaistu dzīvi bez cilvēka, kurš viņu velk atpakaļ. Šoreiz atpakaļceļa nebūs.

”Tad es labāk dzīvoju viena. Bet Mārtiņam, atbildot uz pasaciņu par viņa atgriešanos Gērnsijā, varu teikt tā: Gērnsija ir krietni mazāka kā Rīga.

Mārtiņ, ja tu tiešām te esi, atnāc kā vīrs pie manis un aci pret aci izrunāsim visu. Atnāc un izrunā visu, nevis muldi kā pa deviņiem mēmiem, slēpies, izplati baumas un draudus.

Muldēt tu māki ļoti daudz. Bet nevienam vārdam nevar ticēt,” pati par savu ilgstošo lētticību nosmejas Laura.