”Viņš ir ļoti foršs vīrietis, tikai citai dāmai!” Mīlas šova Antra skaidro, kāpēc starp viņu un Andri nebija ”klikšķis”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

22 komentāri
”Viņš ir ļoti foršs vīrietis, tikai citai dāmai!” Mīlas šova Antra skaidro, kāpēc starp viņu un Andri nebija ”klikšķis”

Šovā “Nākamā pietura: Mīlestība” viens otram JĀ vārdu teica Antra un Andris. Starp dalībniekiem nebija ”klikšķa”, bet laiku sarunās viņi pavada joprojām. Antra paskaidro, kāpēc neradās simpātijas, kā arī raksturo savu ideālo vīrieti un atklāj hobijus.

Antru šovam pieteikusi vedekla, kas aizpildījusi anketu, jo vēlējusies, lai vīramāte atrod mīlestību.

”Gribētu ātrāk nonākt mājās.” Mīlas šova dalībnieki ir veikuši savas izvēles

”Paliec pie manis par nolemto zvaigzni.” Andra un Antras randiņā izskan romantiski vārdi

Pēc šova sievieti pārņēmušas ļoti labas sajūtas, paticis piedzīvojums, turklāt, noskatoties raidījumu, viņa jutusi tikai pozitīvismu.

”Tātad es to varu, esmu forša, skats no malas super. Kā kolēģes teica – ekrāns tevi mīl,” smejas Antra.

Šova dalībniece Andrim teikusi – JĀ, jo sarunas viņiem vedās, kāpēc neizbaudīt pirti un burbuļvannu, turklāt labā kompānijā?

”Vakars ieilga plunčājoties, es ļoti mīlu ūdeņus, ne tikai burbuļvannā. Man patīk peldēt. Diemžēl nekas īpašs nenotika, dzeju nelasīja, jokus nedzina. Man bija nedaudz garlaicīgi. ”Klikšķis” nebija,” randiņu raksturo Antra.

Antras un Andra iznākšana no mājiņas roku rokā, pēc sievietes domām, ir kā atbalsts, kuru viņi piedāvāja viens otram. Andris sniedzis roku un viņa saņēmusi.

”Mēs varam palikt draugi – sarunu biedri. Arī tagad reizēm sazvanāmies, tikušies neesam. Andris ir ļoti foršs vīrietis, tikai citai dāmai. Man vajag vīrišķīgāku, atraktīvāku, tādu, kurš var mani savaldīt,” tā Antra.

Sieviete piebilst, ka viņa meklē jautru vīrieti, bet pavisam noteikti viņu neinteresē ”datortārpi”.

Arī šobrīd šova dalībniece sevi dēvē par brīvu dāmu un ir kāda īpaša kunga meklējumos.

”Nevarētu teikt, ka man nav veicies mīlestībā. Katras attiecības ir bijušas interesantas, skaistas, arī rūgtums un dusmas ir bijušas. Ir teiciens “viena pagale nedeg” es piekrītu šim apgalvojumam. Attiecībās viens nevar būt vainīgs. Ja nesader vai nemāk sakārtot, vai vēl trakāk, ja vīrietis dzīvo uz sievietes rēķina, tad jāiet katram savs ceļš,” nosaka Antra.

Par vientulību šova dalībniece nevar sūdzēties, viņai vienai nav garlaicīgi.

Kad visa diena pavadīta kņadā, rosībā, mīļumā, jautrībā, tad mājās gribas klusumu. Viņa nenoliedz, ka ir reizes, kad vīrieša ciešais apskāviens noderētu.

”Patiktu kopā ceļot, padarboties dārzā, pastaigāt gar jūru, peldēt. Man patīk dažādas nodarbes. Pēdējo reizi iepazinos ceļojumā. Būtu labi satikt vīrieti garāku par mani – vismaz 180. Tādu, kas var nodrošināt sevi un nedaudz palutināt mani. Vēlams, lai patīk ceļot, iziet ārpus mājas un arī nedaudz kopā paslinkot,” hobijus atklāj Antra.

Antrai ir bērni un mazbērni, bet tas viss neliek aizmirst par sevi, sievišķību, viņa labprāt atļaujas sevi mīlēt un lutināt.

22 komentāri