Vienu meiteni grib trīs puiši! ”Mīlas kruīzā” notiek sadalīšanās pa pāriem; skaties 3. SĒRIJU

12 komentāri

”Mīlas kruīzs” ar desmit brīvām sirdīm uz klāja ir uzsācis ceļu uz Stokholmu. Pirms sēšanās pie bagātīgu vakariņu galda, laiks sadalīties pa pāriem. Bet kas tad nu? Trīs puiši nolūkojuši vienu un to pašu meiteni!

Jau drīz pēc uzkāpšanas uz klāja izveidojās pirmais pāris – Anita un Edmunds.

Plašāku interviju ar Anitu par viņas jūtām pret Edmundu lasi TE!

Bet kas būs ar pārējiem? Vai izveidosies vēl kāda romantiska savienība?

Nu to mēs vēl redzēsim! Dalībnieki ir sapulcējušies, lai uzklausītu sarkanās kartītes uzdevumu – puišiem jāizdara sava izvēle ar kuru no daiļavām viņi vēlas pavadīt pirmo vakaru kopā! Ja vienu meiteni izvēlēsies vairāki puiši, dāma dos kādam no vīriem zaļo gaismu.

Un patiešām – gan Sergejs, gan Oļegs, gan Mairis izvēlas vienu meiteni – simpātisko Esteri. Ak, laimīgā Estere!

Meitenei jāizvēlas, kuram blakus sēdēt pie vakariņu galda, un Esteres izvēle krīt uz Sergeju.

Dalībnieki savas otrās pusītes ir izvēlējušies, un nu laiks gardām vakariņām un, protams, sarunām. Skaties.lv komanda sagatavojusi kompānijai īpašu izaicinājumu – patiesības vai riska spēli. Drosmīgā Estere uzsāk spēli un izvēlas riskēt.

Meitene izlozē riska kartīti, kas liek parādīt viņai pikantāko bildi, kas atrodama Esteres telefonā. Pagaidām. Varam atklāt, ka no Esteres šova turpinājumā varēsim gaidīt daudz pikantākus kadrus!

Turpini sekot karstiem mīlas notikumiem, patiesības un riska spēlei, kā arī dalībnieku dzīvesstāstiem portālā Skaties.lv!

12 komentāri