Viens no lielākajiem noslēpumiem – atklāts!

Komentāri
Viens no lielākajiem noslēpumiem – atklāts!
Foto: Uldis Greters, Skaties.lv

Vakar vakarā Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā norisinājās TV3 noslēpumu sezonas atklāšanas balle, pirms kuras daudziem – gan viesiem, gan skatītājiem, kas koncerta uzvedumu pašlaik skatās savos zilajos ekrānos – bija jautājumi par noslēpumaino sezonu. Viens no lielākajiem noslēpumiem nu ir atklāts!

Kas nāks vietā Aināra Ančevska atveidotā detektīva Roberta Meirāna pāriniecei Gabrielai Ozoliņai, kuru spēlēja Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa? Tāds bija jautājums, pirms šodienas, bet nu tas ir atrisināts – viņas vietā nāks cita Dailes teātra spēlmane Dārta Danēviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dārta atveidos miljonāra meitu, kurai, kā uzskata viņas tēvs, draud briesmas. Lai pastiprinātu drošības apstākļus kā viņas miessargs tiks nolīgts neviens cits kā Roberts Meirāns. Tēva lomā iejutīsies teātra “Hamlets” saimnieks Rolands Zagorskis. To, kas sekos tālāk, skaties jau no 9. septembra kanālā TV3.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl