VIDEO: Reiniks, Kučinska un pārējie apgūst lasīšanu ieslodzīto stilā

Pievienot komentāru
VIDEO: Reiniks, Kučinska un pārējie apgūst lasīšanu ieslodzīto stilā
TV3 publicitātes foto

Garšas mednieki savu ekspedīciju turpina, dodoties uz Liepāju – pilsētu, ko par savu sauc Liepājas teātra aktrise Inese Kučinska. Viņa saviem komandas biedriem sagādājusi eksotisku piedzīvojumu – viesošanos Karostas cietumā.

”Liepāja man ir tik ļoti īpaša pilsēta. Es Liepājā piedzimu, uzaugu, mācījos, studēju. Liepājā pirmo reizi iemīlējos. Liepājā ir mana pirmā mīlestība, mana ģimene. Liepājā es dzemdēju bērnus,” mīlestību uz pilsētu atklāj aktrise.

”Ja runā par garšu, Liepājai dominējošā varētu būs sāļā garša. Noteikti to nosaka jūras klātbūtne un īpašais gaiss. Ir tādas dienas, kad vējš īpaši iegriežas, un visa pilsēta – vienalga, kurā vietā tu atrastos – smaržo pēc svaigām zivīm.

Ne tikai vējš un rokmūzika, ar ko saistāms Liepājas vārds. Pēdējos gados īpašu popularitāti tūristu vidū iemantojis Karaostas cietums.

”Es te jau otro reizi. Es domāju, ka ar mums vēl izturējās salīdzinoši saudzīgi, bet visu laiku paralēli galvā bija tā doma, ka tas viss reāli notika ar cilvēkiem, kuri to visu izbaudīja, nevis kā šovu mēs šodien,” piedzīvotajā Liepājas Karaostas cietumā dalās viens no Garšas medniekiem – dziedātājs Lauris Reiniks.

Kā Garšas mednieki tika galā ar pārbaudījumiem Karaostas cietumā, skaties video, bet ko komanda piedzīvoja Liepājā, novērtē galerijā!