Komentāri

Šova Garšas mednieki ekspedīcija šīs nedēļas ceturtajā raidījumā dodas uz Tērveti – dziedātāja Laura Reinika dzimto pusi, lai ļautos jauniem atklājumiem Zemgalē. Tērvetē mūziķis dzīvoja līdz 15 gadu vecumam.

”Pārsvarā cilvēki uz Tērveti brauc, lai baudītu dabas parku, kur ir tik skaisti!” spriež Reiniks. Tieši Tērvetē tika filmēts dziedātāja populārās dziesmas videoklips. ”Visās valstīs, kur Es skrienu iznāca, cilvēki zina Tērveti. Es zinu, ka daudzi fotografējās pieturā Lempji, kurā es sēdēju un gaidīju autobusu,” dižojas Reiniks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tērvetes dabas parks gadu gaitā piedzīvojis dažādas pārvērtības. Nu tas uzņēmis jaunus apgriezienus. Pirmais, ko jautrā Garšas mednieku četrotne satiek, ir Sīkstulis no slavenās Annas Brigaderes pasakas.

Sīkstulis ir kalpones meklējumos, tādēļ jautrības netrūkst.

Vairāk skaties video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl