Komentāri

Šova Garšas mednieki ekspedīcija šīs nedēļas ceturtajā raidījumā dodas uz Tērveti – dziedātāja Laura Reinika dzimto pusi, lai ļautos jauniem atklājumiem Zemgalē. Tērvetē mūziķis dzīvoja līdz 15 gadu vecumam.

”Pārsvarā cilvēki uz Tērveti brauc, lai baudītu dabas parku, kur ir tik skaisti!” spriež Reiniks. Tieši Tērvetē tika filmēts dziedātāja populārās dziesmas videoklips. ”Visās valstīs, kur Es skrienu iznāca, cilvēki zina Tērveti. Es zinu, ka daudzi fotografējās pieturā Lempji, kurā es sēdēju un gaidīju autobusu,” dižojas Reiniks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tērvetes dabas parks gadu gaitā piedzīvojis dažādas pārvērtības. Nu tas uzņēmis jaunus apgriezienus. Pirmais, ko jautrā Garšas mednieku četrotne satiek, ir Sīkstulis no slavenās Annas Brigaderes pasakas.

Sīkstulis ir kalpones meklējumos, tādēļ jautrības netrūkst.

Vairāk skaties video!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl