Video: ”Nākamā pietura: Mīlestība” atskan pirmie JĀ! Randiņā pazib arī plikumi

4 komentāri
Video: ”Nākamā pietura: Mīlestība” atskan pirmie JĀ! Randiņā pazib arī plikumi
EKRĀNUZŅĒMUMS

”Nākamā pietura: Mīlestība” pirmajos divos raidījumos vērojām, kā mīlas piedzīvojumā dodas 51 gadu vecais mārupietis Aigars un 39 gadus vecā rīdziniece Sintija. Nokļūstot Mārcienas muižā, Aigars un Sintija izlēma par randiņa turpinājumu, neslēpjot, ka lieliski pavadījuši laiku un simpatizē viens otram.

Šova varoņiem lielus smieklus sagādāja numuriņa apskate, kur atklājās, ka ir viena liela gulta, bet otra maziņa. Pārītis smejoties izdomāja, ka tā domāta, ja nu sanāk sastrīdēties.

Īpašu sajūsmu izpelnījās virs divguļamās gultas esošais baldahīns, kas Sintijai kopš bērnības asociējas ar ko skaistu un sievišķīgu.

Vēlāk Sintija un Aigars devās baudīt SPA priekus, ja Sintija bija padomājusi par peldkostīmu, tad Aigars par peldbiksēm – nē.

Muižas personāls piedāvāja vīrietim masāžai paredzētās biksītes, kuras šova dalībnieks salīdzināja ar lielu kovida masku un izlēma baudīt ūdens priekus Ādama tērpā.

Tā kā Sintijai nebija iebildumu un pats Aigars nav no kautrīgajiem, tad šāda atkailināšanās emocionāli viņus satuvināja vēl vairāk.

Ja pie baseina vīrietis vēl mazliet kautrējās parādīt sevi Ādama tērpā, tad džakuzi jau devās bez problēmām.

Vēlāk dalībnieki devās uz numuriņu, kur visu nakti norunājuši, iepazīstoties tuvāk, bet no rīta sekoja došanās uz Rīgu, sarunas, smiekli un iespaids, ka tikšanās šovā noteikti nav pēdējā.

Kā tu domā, vai dalībnieku savstarpējā simpātija pāraugs mīlestībā?

Raidījumu ”Nākamā pietura: Mīlestība” skaties katru pirmdienu, telekanālā TV3 – 21.40.