Video: mīlas šova Diāna dodas uz mežu, lai ”izdzīvotu” pasaku ”Sarkangalvīte un vilks”

4 komentāri
Video: mīlas šova Diāna dodas uz mežu, lai ”izdzīvotu” pasaku ”Sarkangalvīte un vilks”
YOUTUBE

Viena no spilgtākajām šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” dalībniecēm ir topošā aktrise Diāna. Jaunā sieviete nereti uzņem dažādus video, iejūtas netipiskos tēlos, parādot ne tikai aktiermākslu, bet liekot aizdomāties.

Diānas uzņēmusi video par pasaku ”Sarkangalvīte un vilks”. Cenšoties “izdzīvot” sižetu, lai parādītu apkārtējiem, par ko tad īsti ir šī pasaka – skatoties pieaugušā acīm.

”Mans dzīves partneris var būt arī meitene.” Mīlas šovā iepazītā Diāna ir droša, ka mīlestību nevar ieplānot

Mīlas šova atraktīvā Diāna atklāj, ka savulaik pelnījusi, no Lietuvas vedot kontrabandu

Jaunā sieviete iesāk stāstu, aizdomājoties par to, ka pasakas varoņi nebija bagāti, ja jau vecmāmiņa mitinājās mežā, bet Sarkangalvīte kopā ar mammu dzīvojusi netālu.

Šova zvaigzne paziņo, ka Sarkangalvīte patiesībā bija iemīlējusies vilkā, kurš to izmantoja, lai uzzinātu, kur dzīvo vecmāmiņa, lai beigās iegūtu vecmāmiņas māju un arī pašu jauno sievieti.

Mirklis, kad vilks apēd Sarkangalvīti parāda palikšanu par vienu veselu, kad “saplūsti” ar otru tik ļoti, ka beidz sevi izjust kā veselumu.

Pēc Diānas domām, vilka vēdera pārgriešana nodemonstrē mirkli, kad atbrīvojies, kad saproti, ka nevēlies vairāk tā dzīvot, ka gribi būt personība, ne otra “ēna”.

”Sarkangalvītes lomā esam mēs visi. Tas ir stāsts par pieaugšanu,” tā Diāna.

Ko tu domā par šova dalībnieces pārdomām un uzņemto video? Tavuprāt, par ko ir pasaka?

”Nezinu, kāpēc es tāda perfekta esmu viena.” Mīlas šovā attiecības meklēs šarmantā Diāna