VIDEO: Krauze un Rasims nosvilina spalvas

Komentāri

Viesojoties žurnālistes Unas Ulmes dzimtajās Cēsīs, Garšas mednieku komanda izmantoja iespēju apmeklēt Zinātnes centru Z(in)oo, kur TV seja Valters Krauze un aktieris Kristaps Rasims piedalījās kādā īpašā pasākumā ar uguns klātbūtni. Taču Garšas mednieku ekskursija pa Cēsīm sākās ar viesošanos viduslaiku ordeņa pilī.

Cēsu pils apskate nav iedomājama bez viduslaiku ordeņa pils aplūkošanas – vietas, kas reiz bija varenākais Livonijas cietoksnis. ”Garšas mednieki” Cēsu pils apskati sāk ar ielūkošanos pils virtuves dārzā, kur vēsturiski audzēja pārsvarā garšaugus un ārstniecības augus, bet bija sastopami arī daži sakņaugi. Bijis pieprasījums arī pēc svaigiem zaļumiem – dillēm un pētersīļiem. Viduslaikos gudri cilvēki teikuši, ka dilles nedrīkst ēst neapstrādātas. Citādāk cilvēkam skumjš prāts paliekot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pils apskates laikā TV seja Valters Krauze un aktieris Kristaps Rasims iemēģina bruņinieka tērpus. ”Viss ir baigi forši, bet tomēr šie nav mani laiki,” atzīst Krauze.

Tālāk ekspedīcijas ceļi ved uz Vidzemes koncertzāli Cēsis, kur Rasims, Krauze un Elita Patmalniece nodzied kādu latviešu tautasdziesmu.

Nonākot Cēsu Z(in)oo centrā, katram ir iespēja atkal sajusties kā bērnam un saprast, kā darbojas fizikas likumi dzīvē.

”Garšas mednieku” ekskursiju pa Cēsīm skaties video!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl