Video: jūtūberi pamana Eglītes šovā izsprukušu krūtsgalu

6 komentāri
Video: jūtūberi pamana Eglītes šovā izsprukušu krūtsgalu

Šovs ”Piecērt Eglītei!” izpelnījies jūtūberu apvienības ”NeTikLabi” uzmanību. Matejs un Edvīns, kuri izpelnījušies popularitāti, komentējot ”Lauku sētas” kaislības, nu ķērušies klāt Eglītei, viņas pirmā randiņa kautrīgajiem kavalieriem.

”YouTube” kanālā ”NeTikLabi”, mēs izvēlamies skatīties un komentēt latviešu TV šovus.

Esam noskatījušies ”Lauku Sētas” 6. sezonu – patika, team Salvis, #NormundsGotRobbed, iesākuši ”Saimnieks meklē sievu” – Vitālijs fitnesē, Ilmārs ir “viena no meitenēm”, ”Caur Ērkšķiem Uz…” – sajūties labāk par savu dzīvi?

Ik pa laikam paskatāmies, kas notiek latviešu ”Tiktoka” vidē (čau, Aldi Gobzem, aka “Tu jau izlasīji grāmatu?”). “Piecērt Eglītei!” ir randiņu šovs. Mēs to apskatīsim un komentēsim, lai sabiedrība var sagremot neveiklos brīžus. Paldies droši varat teikt ”NeTikLabi” ”YouTube” komentāros,” Skaties.lv skaidro Matejs.

Pirmo sēriju zēni analizē kā īsti attiecību eksperti: viņi uzreiz izspriež, ka Pauls ir vārda tiešajā nozīmē ”vēsais” čalis, Nauris – vampīrs, bet kautrīgais Toms kļūst par jūtūberu iemīļotāko tēlu.

Uz zoba pavilkta tiek arī apburošā Eglīte. Kādā no kadriem zēni saskata to, ko daudzi skatītāji nav pamanījuši – zēni mana, ka Līgas brangajā dekoltē izsprucis krūts galiņš!

Vai tā patiešām bija? Noskaties oriģinālo sēriju TE!

Starp citu, pats Matejs arī piedalījies šovā ”Piecērt Eglītei!” – uz šovu viņu atveda draugs, sagādājot Matejam patiešām negaidītu pārsteigumu. Vai pats Matejs savā ”YouTube” kanālā  pasmiesies arī par savu uznācienu? Skaties.lv sekos līdzi notikumiem!

Sēriju ar Mateju skaties TE!