Video: Jurčiks saņem par uzvaru ”Lauku sētā” godam nopelnīto raideri

7 komentāri

Decembra izskaņā TV ekrānos ar Jura Jakubaneca jeb Dobeles Jurčika uzvaru noslēdzās šova ”Lauku sēta” septītā sezona. Šova galvenā balva bija ”Stiga” raideris. Nu braucamais beidzot svinīgi nodots Jurčikam, kurš to uzreiz licis lietā!

Lai saņemtu godam nopelnīto balvu, Jurčiks ieradies Rīgā, līdzi ņemot savu lielāko atbalstītāju – mīļo Ievu, kura ”Lauku sētā” pastarpināti piedalījās kā ”lācene”.

Lācis, romantika, lauztas rokas un patiesas kaislības. Jurčika mīļotās Ievas atklāts stāsts par attiecībām ”Lauku sētas” paēnā

Saņemot raideri, Jurčiks jau uzreiz pauž vēlmi ‘’noņemt skaidu’’. Un aparāts ripo kā smērēts!

‘’Uz Dobeli!’’ nosmejas Jurčiks. Kā atklāj Jurčiks, pagaidām raideris stāvēšot garāžā, jo Dobelē viņš dzīvo dzīvoklī un savas pļaujamas platības ģimenei nav. Ģimene uzjautrinājusies, ka mamma ar šo spēkratu varēšot ik dienas lepni braukt uz darbu.

Jurčiks neslēpj, ka visdrīzāk aparāts tiks pārdots, bet iegūtais kapitāls – izmantots, lai atdotu pēdējos parādus tēvam un uzsāktu ceļu pretim nākotnes sapņiem kopā ar Ievu.

Noskaties šova ”Jurčika ceļš” lielo finālu Go3 un iepazīsti arī viņa ilgi slēpto ”lāceni”! Spied TE un baudi sev ērtā laikā!

7 komentāri