Video instrukcija: kā lielveikalā ”nospert” kādu našķi

Šova ”Vakariņas četratā” gatavošanas maratonu šonedēļ atklāj “Rīta Panorāmas” bijušais vadītājs un producents Dāvis Valdnieks. Līdz ar gatavošanas knifiņiem viņš izlēmis skatītājiem atklāt arī šādas tādas dzīves gudrības, piemēram, kā pareizi nočiept našķi lielveikalā.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Linda

  Linda

  Mani pārsteidza Dāvja galda klāšanas kultūra. Tā ir necieņa pret ciemiņiem, kurus gaidīja. Fui, viņa sievai, nav mājās sarūpējusi pat traukus, salvetes. Vajadzēja tikai 4 personām. Šobrīd veikalos Maxima, Rimi ir liela izvēle, ar atlaidi var nopirkt.
  Labi, ka no tualetes nepaņēma papīru salvetes vietā, tas gan jau ir mājā.
 • Onka

  Onka

  Mani tas cilvēks tracina, it sevišķi RĪTA PANORĀMĀ .Viņš un ABŪ MERĪ vienkārši nav baudāmi,tik tizlus jociņus ķiķināt un pēc tam būt par sevi ,,stārā,,
 • Līva
 • A.

  A.

  Man vispār nešķiet higiēniski, ka veikalā stāv tie grozi, vitrīnas ar nefasētām maizēm, grauzdiņiem, riekstiem utml., un, kad vēl redzu, ka tos produktus aptausta un ņem ar rokām. Fui. Baciļu perēkļi ir tie produkti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!