VIDEO: Grigalim laika ziņās asistē Minioni

1 komentārs

Šodien, 3. jūlijā, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt animācijas filmu Minioni (Minions), kurā vienu no lomām ierunājis arī LNT laika ziņu vīrs Māris Grigalis.

Visi tiek aicināti uz Forum Cinemas, jo laikapstākļi tam ir piemēroti, akcentē Grigalis un sit saujā jautrajam Bobam – vienam no neparastajiem planētas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Minioni uz šīs planētas dzīvo jau miljoniem gadu. Viņus vieno kopīgs mērķis – kalpot varenākajam saimniekam, kāds atrodams zemes virsū. Dinozauri, faraoni, Drakula, Napoleons – visi reiz bijuši minionu saimnieki. Īsu vai pavisam īsu laiku… Palikuši bez saimnieka, trīs minioni – apņēmīgais Kevins, dumpīgais Stjuarts un mazais Bobs dodas pasaulē. Trijotnes piedzīvojumiem pilnais un garais ceļojums aizved viņus no superaukstās Antarktīdas līdz Ņujorkai un noslēdzas Londonā pie pasaulē pirmās superļaundares Skārletas Nomušītas.

Filmu latviešu valodā ieskaņojuši Liene Šomase, Māris Grigalis, Baiba Broka, Pēteris Šogolovs, Jānis Kirmuška, Laila Kirmuška, Dainis Porgants, Pēteris Liepiņš, Ģirts Jakovļevs, Jānis Jarāns un Normunds Rutulis.

TOP komentāri

  • Gru
    0 0 0

    Gru

    Vai tiešām Grigalis ir ierunājis kādu tēlu šajā filmā, viņš sajauca Kevinu ar Stjuartu?!Kāda paviršība, ņemot vērā, ka viņi (Minioni) tur ir tikai trīs un ir daudz maz atšķirīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl