Video: Dons, gatavojot vakariņas mammai, atzīstas varenā nedarbā

Pievienot komentāru
Video: Dons, gatavojot vakariņas mammai, atzīstas varenā nedarbā
F64

Otrdien, 22. septembrī, 21.40 kanāla TV3 jaunajā un sirsnīgajā raidījumā ”Vakariņas mammai” kopā ar profesionālo namatēvu un viesmīlība ekspertu Arvi Zēmani, mūziķis un dziedātājs Dons pagatavos vakariņas trijās kārtās savai mammai Ērikai. Raidījumā Dons atklās arī kādu savu bērnības nedarbu, kuru ģimene atceras vēl šodien!

Kanāla TV3 raidījumā “Vakariņas mammai” bērnības garšu pateicības vakariņas šonedēļ gatavos dziedātājs Dons, kurš viesosies savās bērnības mājās Saldū pie mammas Ērikas. Dons atklās, cik daudz viņam mamma devusi mūziķa un dziedātāja karjeras attīstībā un dzīves uztverē kopumā.

Bērnību Dons atceras pozitīviem notikumiem un mūzikas bagātu – bieži ģimenes sanākšanās tika dziedātās dziesmas, jo mamma spēlēja akordeonu, bet tētis – ģitāru. Tomēr bērnībā neiztikt arī bez piedzīvojumiem! Dons bērnībā bijis īsts ”palaidnis”, un viņa mamma Dona darbu un nedarbu dēļ, ieguvusi ne vienu vien sirmu matu. Toties tagad mamma iedvesmojas no Dona dziesmām un ļoti lepojas ar savu dēlu.

Raidījumā Dons dalīsies arī ar kādu nedarbu no savas bērnības, kas viņam atmiņā paliks uz visu mūžu. Kā saka pats dziedātājs: ”Tas nav nedarbs ar ko lepoties, bet spilgtu atmiņu vērts notikums gan!”

Kādu izmeklēšanas seriālu cienīgu notikumu Dons piedzīvojis kaimiņu ķiršu dārzā? Skaties video!

Kādus bērnības stāstus atklās Dons un kā viņam izdosies pārsteigt mammu, skaties raidījumā ”Vakariņas mammai”  kanālā TV3 plkst. 21.40 un izklaides satura platformā Go3 jebkurā vietā un laikā!