VIDEO: Čīča pēc uzvaras Dzintara dziesmās neslēpj prieku un pateicas Dievam!

0 Komentāru
VIDEO: Čīča pēc uzvaras Dzintara dziesmās neslēpj prieku un pateicas Dievam!
Māris Bartulāns, Muzikaspasaule.lv.Foto: Māris Bartulāns, Muzikaspasaule.lv.

Nedēļas nogalē Jelgavā, Pasta salā, finālā tika noskaidrotas šīs sezonas Amigo Dzintara dziesmu uzvarētājs. Skaties.lv izdevās nointervēt populāro mūziķi Dzintaru Čīču gan pirms, gan pēc rezultātu paziņošanas.

Lai arī Dzintars Čīča Skaties.lv pirms rezultātu paziņošanas pavēstīja, ka nebūt necer uzvarēt ar savu dziesmu Likteņlīnijas, tomēr nenoliedza, ka būt par šā gada Dzintara dziesmu uzvarētāju viņam ļoti labpatiktu. Tas, ka viņš patiesi priecājās par panākumu, ļoti labi redzams video otrajā daļā, kur Čīča neslēpa smaidu un gandarījumu par uzvaru.

Video

”Likteņlīnijas ir dziesma, ko dziļi izjūtu līdz pēdējam burtam – tas ir stāsts arī ir par to, kā liktenis mani pasargāja no palikšanas Anglijā, par to, cik stipri es uzticos saviem mērķiem un Dieva gribai. Neizsakāms paldies maniem faniem, kurus es jūtu sev līdzās visus šos trīspadsmit gadus, kamēr esmu uz skatuves!” pēc uzvaras pauda Dzintars Čīča. Savukārt par saņemto balvu – Amigo Dzintara dziesmu busiņu – dziedātājs atzina, ka tas viņam vēl aizvien ir pārsteigums: ”Nezināju, kas būs balvā, ilgi domāju, ka mani izjoko. Tā kā rudenī man ir gaidāma apjomīga tūre, tieši tur arī tas noderēs. Braucot uz katru koncertu, busiņš mūsu komandai atgādinās par to burvīgo uzvaras brīdi Jelgavā!”

Foto

0 Komentāru